חשד להתעללות בדרום: המשטרה עצרה זוג הורים תושבי באר שבע בחשד שתקפו את בתם התינוקת בת ה-3 חודשים. במהלך היום (רביעי) הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בבאר שבע.

בימים האחרונים התקבל במשטרת ישראל דיווח מבית החולים סורוקה אודות תינוקת בת 3 חודשים המאושפזת במקום מזה מספר ימים ונמצאת תחת השגחה רפואית. מהדיווח עלה החשד כי התינוקת טולטלה על ידי הוריה ונגרמה לה חבלת ראש.

עם קבלת התלונה, הורי התינוקת, בני 35 ו-48, נעצרו בחשד לתקיפת קטין חסר ישע על ידי אחראי והמשטרה פתחה בחקירת נסיבת האירוע.

במקרה אחר שאירע לפני יומיים, ילדה בת 5 נמצאה קשורה לבדה במקלחת בתוך דירה בלוד, כשהיא מצויה בתנאי הזנחה קשים ובמצב בריאותי ירוד.בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה, שוטרים הוזעקו למקום, פרצו לדירה ופינו את הילדה לבית החולים כשהיא במצב בינוני אך יציב.

הוריה של הילדה, בני 41 ו–36, נעצרו ואתמול בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם ב-6 ימים נוספים. במקביל, קרובת משפחה שהגיעה אתמול לבקר את אחיה של בת ה-5 שהועברו בינתיים למשפחה המורחבת של ההורים, נעצרה בחשד לשיבוש הליכי חקירה. 

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה >>> מהרו להירשם עוד היום