בהמשך לפרסום כי רופא מבית החולים במרכז הארץ חשוד באונס של תיירת שהגיעה לישראל כדי להתנדב באותו בית חולים, הערב (חמישי) נחשפו פרטים חדשים במהדורה המרכזית של חדשות 12. 

פרשת האונס התגלתה במקרה. לפני כמה ימים הייתה ישיבת סיכום באותו בית חולים בין כל המתנדבים, ביניהם גם המתנדבת בת ה-19 שהגיעה ממערב אירופה. המתנדבים הבחינו כי היא מאוד מסוגרת ולאחר שלקחו אותה הצידה היא גוללה בפניהם כי נאנסה על-ידי הרופא פעמיים, לפני כשמונה חודשים.

המתלוננת אמרה כי הפעם הראשונה התרחשה בירושלים במרפאה הפרטית שלו והפעם השנייה קרתה בכותלי בית החולים. המתלוננת הוסיפה כי פחדה לספר על כך ואחרי שעמיתיה עודדו אותה להתלונן היא הגישה תלונה במשטרת תל אביב.

אחרי שמשטרת ת"א עצרה את הרופא הוא טען כי הכל היה בהסכמה ובין השניים היה קשר רומנטי ואף אומר להם לקחת את הטלפון הנייד שלו. למרות זאת השופטים לא האמינו לו וערכו אתמול עימות בין השניים.

אחרי העימות היום הובא החשוד לבית משפט השלום בת"א, שם ביקשו להאריך את מעצרו ב-6 ימים. השופט שעיין בממצאי העימות אומר כי מדובר בחשדות חמורים ולכן האריך את מעצרו ב-4 ימים.

עו"ד קובי סודרי, שמייצג את הרופא, אמר בתגובה: "אין כאן לא אונס, לא מעשה מגונה, לא תקיפה מינית ואפילו לא הטרדה מינית. אין כאן אפילו דבר אחד שלא נעשה בהסכמה ואני מאמין שבימים הקרובים, בעזרתה של משטרת ישראל, אנחנו נצליח להראות מה האמת מאחורי הסיפור הקשה הזה, שבו האדם הלא נכון נמצא מאחורי סורג ובריח".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום