פדופיל בפיקוח שנאסר עליו להתקרב לקטינים, נאשם היום בבית משפט השלום בת"א במעשה מגונה בקטינה. על פי כתב האישום, הוא הציע לזוג אחים בני 10 ו-11 תספורת חינם, גרר אותם לתא שירותים בתחנה המרכזית בתל אביב ושם ביצע בילדה מעשה מגונה.

נגד הנאשם, מור אשוואל בידני, תושב תל אביב בן 33, עומד צו פיקוח ומעקב לפי חוק הגנה על הציבור מפני ביצוע עבירות מין. על פי בית המשפט, נאסר עליו להתקרב או להתחבר ולשהות עם קטינים וקטינות.

מכתב האישום עולה כי בתאריך ה-25 באוגוסט השנה, הגיעו שני אחים – קטינה בית 10 ואחיה בן ה-11 – לתחנה המרכזית החדשה בתל אביב מלווים בסבם. בידני אשר שהה במקום, פנה לקטינים ולסב והציג את עצמו כספר מקצועי והציע לקטינה לספר את שיערה. הסב ונכדיו סירבו אך הנאשם המשיך בניסיונות השכנוע וביקש מהקטין לקבל את אישורה הטלפוני של אימו.

חשד למעשה מגונה בקטינה
צילום: החדשות

האם סירבה בתוקף ובשיחה שנערכה בינה לבין הנאשם היא הפצירה בו שלא יתקרב לילדיה, אך הנאשם טען בפני הקטינים כי האם אישרה.  

מיד לאחר מכן, כאשר הסב התרחק מהמקום, אחז הנאשם בידה של הקטינה והוביל אותה לשירותי הנשים, שם הרטיב את שיערה וגזר אותו לשם סיפוק מיני. עוברי אורח הבחינו במעשה והעירו לו. בידני ניסה להיכנס לשירותי הגברים אך עובדת ניקיון מנעה זאת ממנו והוא עבר עם הקטינה למקום אחר בתחנה המרכזית, שם המשיך לגזור את שיערה לשם סיפוק מיני. דקות לאחר מכן פגשו הקטינים בסב אשר דרש מהנאשם לחדול ממעשיו ובתגובה הוא נמלט מהמקום.

אונס ילדה, אילוסטרציה
צילום: Shutterstock

"מדובר במשיב בעל מסוכנות מינית גבוהה, חסר עכבות ובעל דחפים מיניים בלתי מרוסנים, אשר מורא החוק אינו עומד בפניו, וצו הפיקוח החל לגביו אינו מרתיעו", אמרה עו"ד ענבל בניסטי, עוזרת לפרקליטת מחוז ת"א.

לנאשם הרשעות קודמות של מעשים מגונים בקטינים, הפרת צו הפיקוח והרשעות נוספות, בין היתר, על איומים, קבלת דבר במרמה ואף ריצה בעבר עונשי מאסר בפועל.

בעברו ניגש בידני אל קטינה ואימה והציג עצמו בפניהן כספר העובד בערוץ הילדים. אז סירק וסיפר את שיערה של הקטינה, ליטף את ראשה ושיערה ונגע בפלג גופה העליון מעל לחולצתה, לשם גירוי וסיפוק מיניים.

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום