"האלימות של ציפי ממשיכה בכל רגע נתון": אמו של התינוק בן ה-11 חודשים שעל פי כתב האישום עבר התעללות על ידי המטפלת ציפי דוד, טוענת כי הותקפה על ידה הבוקר (ראשון) לאחר דיון בבית המשפט. לטענת האם בת אל רוגוב, בסוף הדיון, הפילה אותה דוד על הרצפה והטיחה בה דלת. "אני מגישה תלונה במשטרה, היא צריכה לשבת בכלא". בעקבות התלונה, דוד זומנה לחקירת משטרה בתחנת ראשון לציון.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בדיון ביקשה דוד, שנמצאת מאז הגשת התלונה במעצר בית, הקלות בעניינה. הוריו של התינוק, בת אל ודורון רוגוב הגיעו לסופו של הדיון והתעמתו עם דוד. בת אל, טוענת שבעת ששהו השתיים מחוץ לאולם הדיונים דוד תקפה אותה באלימות וגרמה לנפילתה על רצפת בית המשפט.

"חושבת שלא ערער את ההחלטה? שעוד פעם היה ביזיון ולא קראו לי לדיון? מה את חושבת, מי את בכלל?", נשמעת האם מטיחה בדוד. בשלב זה נראית דוד מתקרבת אליה, ואז נשמעת האחרונה צועקת. "מה את עושה?", השיבה לה לאחר שברקע נשמעת מכה, "מה את נורמלית? מטומטמת! אלימה! מה את פותחת עליי את הדלת?".

"האירוע מוכיח את האלימות שלה"

"נעמדתי מול ציפי שהייתה בלי אף אחד וביקשתי ממנה להבין למה היא ללא ליווי", שחזרה בת אל את שקרה. "היא פתחה עליי דלת בחוזקה וניערה אותה עד שנפלתי על הרצפה. האלימות של ציפי ממשיכה בכל רגע נתון".

אמו של התינוק מתכוונת להגיש תלונה במשטרה נגד המטפלת החשודה: "ברגע זה אני מגישה תלונה במשטה על תקיפה. נמשיך להיאבק למען הבן שלנו, האירוע מוכיח את האלימות שלה, היא צריכה לשבת בכלא".

בדיון עצמו הקל השופט את תנאי מעצר הבית של דוד והתיר לה לצאת מביתה בין השעות 9:00-12:00 אך רק תחת פיקוח. על החלטת השופט אמרה אם הפעוט: "לא ייתכן שמתעללת בתינוק יושבת במעצר בית והפרקליטות ממשיכה לבזות את ההורים שעברו ייסורים".

תגובת עו"ד ירון פורר שמייצג את ציפורה דוד: "בדקתי באופן אישי עם מאבטחי בית משפט השלום את האירוע הנטען ובו הם היו נוכחים. לאחר בדיקה מקיפה אני קובע חד משמעית שמדובר בפרובקציה זולה ורצון למשיכת תשומת לב, וחבל. מרשתי בעבר, וכך גם בעתיד, תימנע מלהגרר אחר ההכפשות ומסע השיימינג של משפחת הקטין".