תקף באלימות אדם שביקש לעלות לאוטובוס בו נהג: לפני כחודש, ביישוב מעלה לבונה שבשומרון, ביקש שמעון (שם בדוי) לעלות על אוטובוס שנסע לירושלים. הנהג, סיפר שמעון, סירב להסיע אותו. תחילה הוא טען שבאוטובוס יש תקלה, אך לאחר זמן מה ראה שמעון את האוטובוס נוסע בלעדיו. בתיעוד המטריד ניתן לראות את הנהג מכה את שמעון בעזרתו של נוסע אחר, כשהוא שוכב על הרצפה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הרגשתי בסכנת נפשות, פשוט סכנת נפשות", שחזר שמעון. "בן אדם כזה גדול, בן אדם שפתאום קופץ עליך, והשני בא ונותן לך שתי בעיטות בראש בשיא העוצמה, אני קיבלתי זעזוע במוח. עד היום אני בקושי משתקם, אני עם כאבים כל הזמן, אני בפוסט טאומה יש לי פסיכיאטר שמטפל בי, אני לוקח כדורים".

הנהג, כשבידו מקל עץ, סירב לתת לשמעון לנסוע ואף איים עליו. לאחר מספר רגעים, כפי שנראה בתיעוד, אחד הנוסעים יצא אל שמעון בריצה והתחיל להכות אותו. שניות ספורות אחר כך הנהג הצטרף, והכה בראשו של שמעון, למרות שכבר היה שרוע על הרצפה.

"הוגשה למשטרה ראיית זהב - והיא לא עשתה דבר"

בשלב מסוים אחד הנוסעים הצליח להפריד בין התוקפים לבין שמעון. שמעון הגיש מיד תלונה במשטרה, אבל לטענתו לא התייחסו לתלונתו ברצינות. הוא אף שיגר מכתב באמצעות עורך דינו כדי לזרז את הטיפול בתלונה. כעת נותר לו רק לקוות שמשטרת ישראל תצליח להעמיד לדין את האנשים שתקפו אותו וגרמו לו לנזקים פיזיים ונפשיים.

"לצערי ההתנהלות של המשטרה לא ברורה", אמר עו"ד יצחק בם, שמייצג את שמעון. "הגישו למשטרה את ראיית הזהב על מגש של כסף והמשטרה לא עשתה עם זה כמעט כלום, ולמעשה המשטרה מתייחסת לקורבן כאל עבריין, וזה ממש לא בסדר".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "במשטרת ישראל התקבלו תלונות הדדיות על תקיפה ובהתאם לכך נפתחה חקירה שעודנה מתנהלת בימים אלה".‎