יממה לאחר שנחשף כי השחקן והמגיש קובי מחט, נחקר באזהרה במשטרת ירקון בתל-אביב בעקבות תלונה על עבירות מין, נחשפת לראשונה בחדשות 12 גרסתה של מ', המתלוננת בפרשה: "הוא רצה לממש איתי את הפנטזיות המיניות שלו. הוא ניצל אותי מכף רגל ועד ראש".

בתחילת השיחה מגוללת המתלוננת מ' את סיפור ההיכרות בינה לבין איש התקשורת: "הכרנו לפני כמעט שלוש שנים בבית מלון באילת. עבדתי בצוות בידור והוא הגיע כדי להעביר פעילות לאורחים".

"טיילנו בעיר רק שנינו ובסוף נסענו לבית של ההורים שלי שם הוא אנס אותי", היא מספרת. לדבריה אחרי התלבטויות רבות, היא החליטה שלא להתלונן במשטרה: "לא רציתי להרוס לו את החיים, החלטתי להתמודד עם זה בעצמי".

"הוא המשיך להיות איתי בקשר, לא שחרר אותי ועשה הכל כדי להשתיק את הסיפור", מתארת מ', אז שחקנית בתחילת דרכה. "הוא התחיל לחזר אחרי והזמין אותי לקחת חלק בפרויקטים שלו".

קובי מחט (צילום: צ'ינו פפראצי)
מחט. "הנאשמת החליטה לבדות תלונת שווא נגדי" | צילום: צ'ינו פפראצי

מ' מתארת מערכת יחסים שלטענתה התפתחה על אף החוויות הקשות שעברה: "הוא רצה לממש איתי את כל הפנטזיות המיניות שלו מאחורי גבה של אשתו. התאהבתי בו. הוא הפך אותי לשפחת המין שלו".

"הייתי כוכבת ילדים בתחילת הדרך והוא אמר שישרוף אותי בתעשייה אם משהו מזה ייצא החוצה", היא מספרת בכאב. "לא רציתי את זה אבל לא יכולתי להרשות לעצמי שישרוף אותי, הרגשתי מאוד מושפלת". למרות היחסים וההשפלות לכאורה, היא מספרת שגם היום יש לה רגשות למחט.

לדבריה של מ', הידרדרות נוספת ביחסים בין השניים הייתה כשמ' איימה על מחט שתפיץ את הסיפור בתקשורת. אז הגיש איש התקשורת תלונה במשטרה וטען כי היא מאיימת על אשתו. "ניידת עצרה אותי ורצו לכבול אותי באזיקים ועצרו אותי", היא מתארת. "סיפרתי לחוקרים כל מה שהיה ואמרתי להם שהוא משקר, הוא רק רוצה להסתיר מאשתו את הקשר שלנו". בסיום החקירה הגישה מ' תלונה נגד מחט בגין עבירות המין שביצע בה לכאורה, עליה הוא נחקר אמש באזהרה.

מחט: "משפחתי ואני נמצאים תחת מסכת הטרדות ואיומים"

בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק הפרטי שלו התייחס מחט לחקירה שעבר: "שיתפתי פעולה באופן מלא וזכיתי לחקירה הוגנת, קשוחה ואנושית עד מאוד".

"בשנתיים האחרונות אני ומשפחתי נמצאים תחת מסכת הטרדות, איומים וניסיונות סחיטה קשים. בגין איומים אלה אשר כללו איום בפגיעה פיזית באשתי הגשתי לפני כשמונה חודשים תלונה למשטרה", כתב. "למשטרה הוגש באותו מעמד הארד דיסק מלא בראיות מצולמות כתובות ומוקלטות המתעדות את העבירות המיוחסות לה ואינן משתמעות לשני פנים. כמובן שמטעמי חשש לשיבוש חקירה לא אוכל לפרטן".

לטענתו, בית המשפט הטיל על המטרידה צו הרחקה ושהייה במעצר בית. "הנאשמת החליטה לבדות תלונת שווא נגדי ולנצל ניצול ציני את הקמפיין החשוב ביותר בעשורינו – קמפיין MeToo", כתב. "במשך כל החודשים האחרונים באמצעות עורך דיני פנינו למשטרה ברצון לחשוף את החומרים המרשיעים שברשותי ולענות לכל השאלות ואתמול בחקירה אכן עשינו זאת".

מחט הוסיף: "לשמחתי, מבעוד מועד הזמנתי חופשה עם משפחתי המורחבת , אליה אני יוצא מחר וכולי תקווה שעד חזרתי, המשטרה תמצה את החקירה ואת הדין ותביא לסיומה תקופה של סיוט אמיתי לי ולמשפחתי. עד כדי כך בטוח אני בצדקתי שהגשתי תלונה בגין האיומים וההטרדות. אדם בר דעת שיודע שיש מאחוריו קופת שרצים לא היה עושה כן. אין כמה אמיתות חברים. יש רק אחת. והעובדות יצאו לאור במהרה".

מעו"ד יניב שגב, המייצג את קובי מחט, נמסר בתגובה: "בידי המשטרה מצויות ראיות חד משמעיות בדבר תקיפה, איומים, סחיטה, הטרדות בלתי פוסקות של החשודה, כלפי מרשי. יתרה מכך, בידי המשטרה בדיקת פוליגרף שבוצעה אצל גורם מקצועי פרטי, בה נמצא מרשי דובר אמת לגבי כל טענותיו. עוד בידי מרשי ראיות לכך שמדובר במטרידנית אובססיבית של ידוענים רבים נוספים, אשר מתמלאת חיות מההתעסקות ברפש הזה".

עו"ד אורנת קמרון, המייצגת את המתלוננת, מסרה בתגובה: "נדמה שהשיטה שבה התוקף מנסה להקדים את הקורבן חוזרת על עצמה גם כאן ואין לי ספק כי תסתיים בכתב אישום נגדו. בידי מרשתי ובידי המשטרה ראיות המוכיחות כי החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו ובשל מעמדו הציבורי התמהמה החקירה".

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! בואו לראות את נבחרת הכתבים המובילה בישראל במפגשים יוצאי דופן, פנים אל פנים עם האנשים המשפיעים במדינה. >>> מהרו להירשם עוד היום