עו"ד יוגב נרקיס, פרקליטו של סוכן הדוגמנות, שנעצר אתמול בחשד להטרדה מינית ולמעשים מגונים בשישה לקוחות, התייחס היום (שני) לחשדות נגדו וטען כי הסוכן מכחיש שהתקיים כל מגע מיני בינו לבין המיוצגים שלו. "מגע מהסוג הזה שמבקשת המשטרה לבסס לא היה, לא מגע לסיפוק מיני ולא לביזוי מיני". מעצרו הוארך עד ל-1.8 ובית המשפט אסר לפרסם את שמו בשלב זה. 

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עורך הדין ממשרד שוורץ-נרקיס ושות'‎ רמז בדבריו שייתכן שמי שהתלונן נגדו עשה זאת כנקמה על חוסר הצלחה בתעשייה: "הוא נמצא בתעשייה שבה הרבה פעמים לאנשים יש חלומות ורצון להגיע למקומות ולעתים הדברים לא צולחים על רקע אכזבות".

מרגל עם מצלמה (צילום: Andrey_Popov, Shutterstock)
חשוד בהטרדה מינית בזמן הצילומים. הדמיה | צילום: Andrey_Popov, Shutterstock

לדבריו, "מסתבר שהרבה מהגרסאות הן של אנשים שהמשטרה פנתה אליהם ושכנעה אותם להתלונן. הוא שיתף פעולה באופן מלא ונתן להם רשימה של הלקוחות, במשטרה פנו אליהם ושכנעה אותם להתלונן. זה ישב לאנשים על מקומות של אכזבה. הוא התעמת עם כל הגרסאות שהציעו לו ודרש עימותים ובדיקת פוליגרף - כל אמצעי שיצביע על חפותו".

עורך הדין יוגב נרקיס  (צילום: עדי כהן צדק)
עו"ד יוגב נרקיס | צילום: עדי כהן צדק

אתמול דיווחנו כי שישה נערים התלוננו שהגיעו לסטודיו שבו עבד החשוד בן ה-41 וגם לביתו - ושם הוטרדו מינית במהלך הצילומים. לדברי המשטרה, מדובר בסוכן דוגמנות מוכר שייצג בין היתר את אחד הדוגמנים הצעירים המבטיחים בישראל.

המעשים התבצעו לכאורה לאורך תקופה, במהלך מפגשים שהיוו מבחן קבלה עבור הצעירים שחשבו שמדובר בצעדיהם הראשונים בעולם הדוגמנות. בתחילה הוגשה תלונה אחת, אך לאורך החקירה איתרו החוקרים מספר גברים נוספים שדיווחו כי נפגעו גם כן.