יו"ר הדירקטוריון של חדשות 12 תמי רוה נשאה היום (שני) דברים בוועידת המשפיעות של קשת 12. רוה התייחסה למאמץ של החברה להביא נשים לקדמת הבמה, בין אם כמרואיינות או כבעלות תפקיד בחברה. רוה דיברה גם על המלחמה באוקראינה, וקראה לבנט לסייע ככל האפשר לפליטים שמגיעים לישראל מאוקראינה. 

"אני גאה במיוחד על הדיווחים הנרחבים של חברת החדשות וקשת שהביאו לידיעת הציבור את המקרים המזעזעים של רצח נשים והאלימות הגואה כלפי נשים, כמו גם ההתגייסות הנרחבת לקמפיין MeeToo#", אמרה רוה. "אני גאה בנבחרת הנשית המנצחת שלנו. בנוסף, ראוי לציין את מספר הנשים ההולך וגדל של מרואיינות, בעיקר בתחומים שנחשבו בעבר לחלק מההגמוניה הגברית, כמו למשל בנושא מדיניות חוץ וביטחון".

על המלחמה באוקראינה אמרה רוה: "צריך לזכור שהלחימה נמשכת ואנחנו לא יכולים לעמוד מנגד לנוכח מיליוני הפליטים המתחננים לעזרה. בהם, לא מעט ניצולי שואה שחווים את הזוועות פעם נוספת. אבי ז"ל, גדעון האוזנר, דיבר בשם הקורבנות ושורדי השואה במשפטו של הצורר הנאצי אדולף אייכמן, וביקש משפט צדק בשם העם היהודי שעמד לבדו חסר אונים כשכל הדלתות נסגרו בפניו. אני מבקשת ממך, אדוני רה"מ, לסייע לפליטים האומללים ולפתוח בפניהם את הדלת ואת הלב, זו החובה המוסרית שלנו כיהודים וכישראלים".