ועידת המשפיעים 2022 יוצאת לדרך: היום (חמישי) תתקיים ועידת המשפיעים הרביעית של חברת החדשות, N12 וקשת 12. בוועידה יתכנסו פוליטיקאים בכירים מכל הקשת הפוליטית לשיחה אחד על אחד עם מיטב עיתונאי חברת החדשות וקשת 12: יאיר לפיד, בני גנץ, איילת שקד, מרב מיכאלי, בצלאל סמוטריץ', אביגדור ליברמן, זהבה גלאון, משה גפני, איימן עודה, מנסור עבאס ועוד רבים אחרים שיהיו על הבמה. הפולטיקאים ינסו לענות על השאלה לאן הולכת הפוליטיקה הישראלית ויחדדו נקודות חשובות לקראת הבחירות ב-1 בנובמבר.

את במת הוועידה יפקדו גם אנשי עסקים שלהם השפעה רבה על המשק הישראלי וביניהם רמי לוי, איתן יוחננוף ונוי הדס – שידברו על יוקר המחיה. עוד יתארח מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך. 

לייב 12 יונית לוי דני קושמרו (צילום: N12)
צילום: N12

בוועידה יקחו חלק גם אנשי תרבות בולטים כמו אביב גפן, חנה לסלאו, ירדנה ארזי וליאור סושרד, לצידם של מנחי הטלוויזיה של קשת 12 חיים אתגר ויואב לימור.

במהלך הכנס יתקיימו פאנלים שונים סביב נושאים שעלו לכותרות בשנה החולפת - נשים בהייטק, מערכת הבריאות שאחרי הקורונה, עולם ההייטק והיכולת שלו לשפר את חיינו וכן פאנל הצדעה לכוכבות הבידור הישראלי.

בנוסף, שנה וחצי אחרי שהצית את עצמו וריגש מדינה שלמה, ואחרי שהעלה את מאבק הלומי הקרב להכרה ציבורית, איציק סעידיאן יגיע לריאיון על הבמה.

את הוועידה יגישו ויובילו עיתונאי חדשות 12 וקשת 12.