שלושה חוגגים שרצו לשמח אמש חתן וכלה עדיין מאושפזים בבית החולים. עם זאת, הלילה כבר חל שיפור במצבם של השלושה, שהורעלו כששתו לימונדה באירוע, והוא מוגדר כעת קל עד בינוני.

אחד מהפצועים מאושפז במחלקה הכירורגית, ושניים עדיין ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב בתל אביב. שלושתם סובלים מכוויות בוושט ובקיבה. "הם בהכרה מלאה", אמר ד"ר פיני הלפרין מאיכילוב, "אבל נמצאים עדיין בהשגחה צמודה כיוון שלא יצאו מכלל סכנה".

השלושה השתתפו בחתונה שנערכה ביום רביעי בלילה באולם האירועים "טראסק" בנמל תל אביב. המשטרה עצרה אתמול את הבעלים של חברת הקייטרינג שהגישה את המזון והמשקאות באירוע. בחקירה ובבדיקה התברר כי בתוך הלימונדה שהוגשה לשולחן בה ישבו השלושה היה חומר בסיס. ככל הנראה, מעריכים במשטרה, מדובר בממיס שומנים שהוכנס בטעות לקנקן הלימונדה.

עסקים כרגיל

הרעלת מזון באולם טראסק (צילום: חדשות 2)
ערב עגום. אולם האירועים "טראסק" בנמל ת"א | צילום: חדשות 2

בעלי האולם אמרו כי הם המומים מהמקרה ובודקים את הנסיבות. "אנחנו לא אחראים לאוכל או לשתייה שמוגשים במהלך האירוע, אלא חברת הקייטרינג אותה מזמינים החוגגים", הדגישו. גם משרד הבריאות פתח בחקירה על מנת לברר כיצד הגיעו חומרי הניקוי המסוכנים לקנקן.

למרות ההרעלה המוזרה, ב"טראסק" עסקים כרגיל. באולם האירועים לא וויתרו גם הלילה על החגיגות, בתקווה שהפעם ישתו המוזמנים משקאות לא מזיקים ויבלו את רחבת הריקודים ולא בבית החולים.