בתל אביב רגילים לראות כמעט הכול, אבל חבורה של אנשים שגוררים בלב העיר בכוח נאקה (נקבת הגמל) כשהיא קשורה, בועטים בה וצועקים עליה - זה בכל זאת מחזה נדיר גם בעיר הזו.

בצילומי וידאו שנעשו היום באמצעות טלפון סלולרי והגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט נראית הנאקה, שרק כמה דקות לפני כן הייתה הכוכבת בפרסומת החדשה לקפה שחור של עלית, כשהיא צועקת ונאבקת בחבורה שמנסה להזיז אותה מהמקום בחוזקה.

"היא בכתה וצעקה"

צילומי הפרסומת נערכו ברחוב קינג ג'ורג' בעיר. עם סיום הצילומים עזבו צוותי הצילום והצוותים של משרד הפרסום את המקום. האחרונים שנשארו, נאלצו להתמודד עם בעיה לא פשוטה - איך מכניסים נאקה שמסרבת משום מה לעלות לעגלת המשא?

הפתרון היצירתי שהם מצאו היה לקשור את הכוכבת הסרבנית, ולמשוך אותה בכוח לעגלה, תוך שהיא צועקת מכאבים. "פשוט ראיתי אותם מושכים את הנאקה בכוח, צועקים עליה והיא בכתה וצעקה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט עדת ראייה.

עד ראייה אחר סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "ראיתי אותם בועטים לה קצת בבטן, מושכים ברצועה מהרגליים, מהצוואר, מנסים אולי לדחוף בכוח".

התגובות: אנו אוהבים בעלי חיים

"עשינו כל שביכולתנו כדי לדאוג לרווחתו של הגמל במהלך הצילומים ודאגנו לסיפוק כל צרכיו בכל הקשור לאוכל, שתייה ויחס טוב", אמרו לחדשות 2 באינטרנט בחברת POV שהפיקה את הפרסומת. "שכרנו את שירותיו של אדם בעל ניסיון רב בעבודה עם בעלי חיים בימי צילום. בגמר הצילומים הגמל התנגד לעלות חזרה על הרכב שאמור להחזירו. לדבריו של המלווה, הוא נאלץ להשתמש בכוח פיזי מתון אשר מקובל בין מטפלים בבעלי חיים, על מנת להזיז את הגמל ממקומו. אנו מתנצלים על הפגיעה ברגשות הציבור ושמחים כי הגמל חזר למקומו בשלום".

משטראוס (המייצרת את קפה עלית) נמסר בתגובה כי "בתום הצילומים נבהל הגמל מעשרות הסקרנים שהתגודדו סביבו ומאמנו התקשה להעלותו לרכב. אנו בקבוצת שטראוס אוהבים ומכבדים בעלי חיים, וצר לנו על השתלשלות האירועים. לאחר האירוע בדקנו ומצאנו שהגמל הגיע בשלום לביתו, ואנו מתנצלים בפני כל מי שנפגע". 

צילומי הווידאו הגיעו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט.