מקרה קשה של אלימות נגד קשיש: עמירם אורון בן ה-75 מהרצליה רק ישב להנאתו בגינה ציבורית בעיר, ולא תיאר לעצמו שכעבור מספר דקות ימצא את עצמו מפונה לבית החולים עם חבלה בראשו ושבר ברגל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסביבות השעה 20:00 בערב ישב אורון בגינה ציבורית ברחוב ראשון לציון בעיר הרצליה יחד עם שכנו. אז הגיעו למקום גם צעיר בן 28 וידידה שלו, יחד עם כלב ששוחרר בשטח הגן. משראה אורון שהכלב מטייל באזור המשחקייה המגודר ומיועד לילדים בלבד, העיר לצעיר על כך וביקש ממנו שכלבו לא ישהה באזור המיועד לילדים. בתגובה להערותיו, החל הצעיר לקלל אותו והחל בין השניים ויכוח עז שהידרדר לאלימות פיזית.

"התחיל ביניהם דו שיח שהפך להיות פחות נעים", סיפרה בתו של אורון, דלית, בראיון לתוכנית הבוקר של "קשת". "הבחור קפץ על אבא שלי, נתן לו מכה מאוד חזקה בפנים והעיף אותו אחורה בזמן שהוא דורך לו על הרגל", שחזרה אורון. כתוצאה מהתקיפה, אורון הועף לאחור כשרגלו נותרה במקומה - וכתוצאה מכך עצם הקרסול שלו יצאה ממקומה.

אורון נותר פצוע וחבול על הקרקע, בעוד חברו המבוהל מיהר להזעיק אמבולנס. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו את אורון לבית החולים "מאיר" בכפר סבא, כשהוא סובל משבר פתוח ברגל ומחבלה בראשו. הוא אושפז בבית החולים במצב קל.

החשוד בתקיפת אורון, תושב הרצליה, אותר זמן קצר לאחר המקרה על ידי שוטרים שהגיעו למקום, וטען כי הוא הותקף ופעל מתוך הגנה עצמית. הוא נעצר ויובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו.