הדרת הנשים מרימה פעם נוספת ראש - והפעם בקו 39 של אגד, מרמת גן לנס ציונה, כך פורסם לראשונה בתוכנית "שש" עם עודד בן עמי. הצעירה דולב קאראזי עלתה בין ראשוני הנוסעים לאוטובוס הבוקר, והתיישבה מאחורי הנהג. על אף בקשותיהם של כמה נוסעים התעקשה להמשיך ולשבת מקדימה, וכעבור כמה תחנות עלה לאוטובוס חרדי מבוגר שדרש ממנה, הפעם בתקיפות, לעבור אחורה "על פי חוקי ההלכה היהודית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"הנהג לא הגיב, לא אמר שום דבר", סיפרה קראזי בתוכנית שש עם עודד בן עמי, "אני עניתי ואמרתי שהתיישבתי ליד הנהג לפני שהוא הגיע כי שם אני יושבת בדרך כלל, ואני לא מעוניינת לעבור אחורה. מאותו רגע התחילו קריאות נאצה - מטונפת, כולרע, שיקסע, ותנועות של טפו. בהמשך גם יריקות של ממש".

אגד בתגובה: "הנהג לא רצה לעכב את הנוסעים"

קראזי המשיכה לתאר את התקרית - "חרדים נוספים מאחורה גיבו אותו, ואמרו היא לא מבינה... לא יודעת על מה מדובר. הם פנו לעזרת הנהג וביקשו - רבנו, תאמר לה לעבור אחורה. הנהג אמר שהוא לא רשאי להתערב או להגיד שום דבר", סיפרה הצעירה. "הייתי מפוחדת ברגעים האלה. לא הסתכלתי להם בעיניים, שתקתי, ישבתי ושקעתי בטלפון הנייד".

שביתה החל ממחר. אילוסטרציה (צילום: שי פוקס)
"הנהג לא רצה לעכב את הנוסעים", תגובת אגד | צילום: שי פוקס

מאגד נמסר בתגובה: "מהתחקיר לאירוע עולה, כי במהלך הנסיעה פנה ישיש לנהג ודרש ממנו, שהצעירה תועבר לחלקו האחורי של האוטובוס. נהג האוטובוס דחה את בקשתו והבהיר, שהצעירה תמשיך לשבת במקומה בהתאם לחוק. כיון שלא נשקפה לנוסעת סכנה פיסית הפעיל הנהג שיקול דעת, והחליט שלא לנסוע למשטרה כדי לא לעכב את הנוסעים".

קראזי סיפרה כי היא מתכוונת להגיש תלונה בעניין במשטרה - "אני מתכוונת לעשות עם זה מעשה. אמנם לא נשקפה סכנה פיזית לחיי אבל נמצאתי במצב מאוד מאיים שאני לא מאחלת לאף אחד. אזרחית כמוני שלא עשתה שום דבר רע חוץ מלרצות להגיע הביתה לא צריכה להתמודד עם מקרה כזה שבו היא מרגישה בסכנה ממשית".