בוקר קשה של תאונות דרכים ברחבי הארץ: רוכב אופנוע נהרג היום (ו') לאחר שהתנגש בקיר ונהג רכב פרטי נהרג לאחר שהתנגש במשאית בכביש 1. נהג רכב פרטי התנגש בעמוד ונפצע באזור המלונות שבים המלח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

סמוך לחוף שקמים שבטבריה נהרג רוכב אופנוע בשנות ה-20 לחייו, לאחר שהתנגש בקיר. פרמדיקים שהגיעו למקום התאונה קבעו את מותו של הצעיר שנפצע פצעים אנושים כעבור זמן קצר. בוחני תנועה הגיעו למקום על מנת לבדוק את נסיבות התאונה.

בוקר קטלני בכבישים, ארכיון (צילום: דוד מחפוד - סוכנות הידיעות "חדשות 24")
מתנדבי זק"א בזירת התאונה בכביש 1, הבוקר | צילום: דוד מחפוד - סוכנות הידיעות "חדשות 24"

בתאונה אחרת שהתרחשה לפנות בוקר סמוך למחלף ענבה שכביש 1 לכיוון ירושלים התנגש רכב פרטי באחורי משאית. הנהג נלכד ברכבו לאחר שנמחץ לתוך חלקה האחורי של המשאית. כוחות ההצלה שהגיעו למקום חילצו את הנהג שנפצע באורח אנוש. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה העניקו לו טיפול ראשוני ונאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר. 

בתאונת דרכים נוספת שהתרחשה במתחם המלונות עין בוקק שבים המלח נפצע קשה נהג רכב פרטי שהתנגש בעמוד. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו מהמקום כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. הוא פונה לבית החולים באמצעות מסוק ומצבו מוגדר קשה.

בכביש 90 (כביש הבקעה) התהפך רכב מסחרי דרומית לשדמות מחולה. כתוצאה מההתהפכות נפצעו 5 מנוסעי הרכב: 3 נפצעו באורח קל ו-2 בינוני. מסוק של מד"א פינה את הפצועים לבתי החולים.