השוטרים גררו אותו אל עבר הניידת, כשראשו מתחת לרכב. הם בעטו בו כדי שיקום. לא, כאן לא מתוארת השתלטות על עבריין אלים - אלא מעצר של נער בן 14, בבית שמש.

את התמונות האלה צילמו עוברי אורח, שהבחינו בשוטרים כשהם מכים את נער הישיבה לאחר שעיכבו אותו בחשד שהצית שדה סמוך, באזור בית שמש. הם גם התעלמו מצעקות העדים למחזה הקשה: "אתם לא נורמלים, משוגעים, חיות", צעקו העוברים והשבים.

אבל השוטרים המשיכו להפעיל כוח. "אתה בא איתי על אפך ועל חמתך", תועד אחד השוטרים אומר לנער, כשהוא גורר אותו על הרצפה באלימות. "אתה מבין אותי?!", צעק.

"הפילו אותי לרצפה והביאו לי מכות"

האירוע התרחש כשהשוטרים הגיעו לחקור שריפה שפרצה, כאמור, בשדה באזור. הנער וחברו חזרו בדיוק מרחצה במעיין סמוך. בסרטון גם מתועד חברו של הנער, כשהוא מנסה להסביר לשוטרים את שאירע: "יש שם באר, הלכנו וכשחזרנו הייתה שריפה".

הנער ומשפחתו צופים שוב ושוב בתמונות הקשות, ומסרבים להאמין שזה מה שקרה. "הם הפילו אותי לרצפה", סיפר הנער בקול רועד לחדשות 2. "הביאו לי מכות". אחרי לילות ללא שינה, מנסה המשפחה לעזור לבן להתגבר על הטראומה.

האב חנן מספר, "אני לא מתכוון לעבור על כך לסדר היום. האם ממשיכה, "אני מודאגת - היום זה הבן שלי, מחר זה יכול להיות הבן שלך או של כל אחד". התמונות הקשות שהגיעו לידינו יועברו עוד הערב למחלקה לחקירות שוטרים.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה לידיעה: "הקטין נעצר תוך שימוש בכוח סביר, לאחר שסירב להתלוות לשוטרים". 

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר