רגעים מאסון? במבנה נטוש ברחובות, הסמוך למוקד בילוי של ילדים ומטיילים נמצאת באר עמוקה ורחבה בתוך מבנה נטוש, שאינה מכוסה לחלוטין. אזרח שנקלע עם בנו למקום מיהר להזעיק את העירייה שגם לאחר שבועיים לא פעלה לטיפול במתחם.

בשדות הסמוכים לבית העלמין במערב העיר מגיעים מטיילים וילדים רבים שמגיעים לרכוב על אופניים ולהטיס טיסנים ועפיפונים. בין השדות עומד מבנה נטוש ופרוץ ללא כל שילוט בו באר עמוקה ומסוכנת שמכוסה רק בחלקה בברזלים.

"הגעתי עם הבן שלי בן החמש וחצי למקום, שלאחר שנכנס למבנה יצא בריצה ואמר לי 'אבא יש שם מלכודת'", מספר אסף פילו לחדשות 2 באינטרנט. "כשנכנסתי למבנה ראיתי שיש שם באר לפחות בעומק של 10 מטרים".

"בקלות אפשר ליפול"

לדברי פילו נראה כי ניסו לכסות את הבאר, אך יש חצי מטר לפחות שאינו מכוסה. "בקלות אפשר ליפול", מספר פילו שבתור אזרח מודאג מיהר לדווח לעירייה על המפגע. "התקשרתי לעירייה ודיברתי עם מוקדנית שהבטיחה לטפל בבעיה, אך חזרתי למקום כעבור שבועיים וראיתי שלא עשו כלום", הוא מספר.

"זה בור מסוכן מאוד, מחוץ למבנה הדלתות פרוצות, הוא שבור בחלקו האחרוי ואפשר להיכנס משם, ואין כל שילוט באזור או על המבנה", מספר פילו. "אני לא יודע מה זה, אבל פשוט צריך לאטום את המבנה והבאר".

מעיריית רחובות נמסר בתגובה: "העירייה עורכת מיפוי מבנים נטושים בשטחים הפתוחים באזור, לצורך איתור בעלי הקרקע ושליחת התראות במידת הצורך. כמו כן, ישנם מספר מבנים ובארות שנאטמו. המבנה המדובר ייבדק על ידי מחלקת הפיקוח על הבנייה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק