ענת, תושבת אזור המרכז שהתפרסמה בשנה שעברה לאחר שטענה כי איבדה מזרן ובתוכו מאות אלפי שקלים, מגיבה לחדשות 2 באינטרנט בעניינו של מוחמד חבשי, תושב הכפר איכסל שטען כי איבד טופס לוטו שהיה מקנה לו 74 מיליון שקלים.

"כשראיתי אותו אתמול במזבלה של הכפר זה הזכיר לי את עצמי, רק שלעומתו אני נברתי בהרים של זבל", היא סיפרה. "אני רוצה למסור לו שלא ייכנע למרה שחורה, אחרת הגוף לא יספוג את הסבל". ענת, שסיפורה גרם להרמת לא מעט גבות ולספקות, מרימה בעצמה גבות כשהיא נתקלת בסיפורו של הצעיר. "אני לא יודעת אם להאמין לו. אולי הוא רוצה תשומת לב", אמרה.

בסופו של דבר, ההמלצה של ענת למוחמד היא פשוט לשכוח מהכל. "החשיפה שלו בעקבות המקרה לא שידרה אמת, אבל אי אפשר לדעת. בכל אופן, אני ממליצה לו למחוק את האירוע ולהילחם באפשרות שהוא היה יכול להיות עכשיו מלך העולם", סיכמה ענת.

"אני מחפש ומחפש ושואל - זה המזל שלי?"

לפני מספר ימים מוחמד חבשי הביט בתוצאות הגרלת הלוטו ולא האמין למראה עיניו. המספרים הקבועים שאותם הוא ממלא מדי שבוע הופיעו בזה אחר זה על המסך - אבל הטופס נעלם כלא היה.


"אני מחפש ומחפש, ושואל את עצמי מה זה? זה המזל שלי?", טען מוחמד מהכפר איכסל בשעה שהוא מחפש בערימת הזבל את הטופס האבוד - תמונות שהתפרסמו בכל אמצעי התקשורת.

"שמתי את הטופס בבית, וכשחזרתי בשבת, אחותי אמרה לי שהיא ניקתה את הבית וזרקה אותו", סיפר חבשי. "עד עכשיו אני בהלם ולא ישן בכלל". במקום בשינה, מחמוד עסוק בשבוע האחרון במסע חיפושים אחרי הנייר ששווה לו מיליונים.

למרות שהוא מבין שהדרך למיליונים עוד ארוכה, מחמוד לא מתכוון לוותר על החלום וממשיך בחיפושים אחרי הטופס שייקח אותו הכי רחוק שאפשר מהמזבלה של הכפר איכסל.