הדעות והאמירות השנויות במחלוקת של הפסיכולוגית ושדרנית הרדיו ורדה רזיאל-ז'קונט גרמו להשעייתה למשך שבועיים מתכנית הרדיו.
רזיאל ז'קונט המליצה לא לדווח על הכאת ילדים, ועוררה סערה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ורדה רזיאל-ז'קונט מבלה השבוע לא מעט זמן בביתה. היא הייתה מעדיפה כמובן לשדר כמדי יום בתכניתה הפופולארית ברדיו ללא הפסקה - 103 FM, אך ספגה מהרשות השנייה השעייה לשבועיים, בשל מה שהוגדר כריבוי התבטאויות חמורות בתכניתה. "זה מעורר בי גועל, אני בן אדם גם. האופן שבו דבריי הוצגו עושה לי נזק", אומרת בתגובה ורדה.

העילה האחרונה להשעייה היא שיחה שבה מאזין התייעץ איתה כיצד עליו לנהוג לאחר שצפה בשכנה מכה בחוזקה את נכדתה בת ה-7. ורדה המליצה למאזין שלא להתערב, מה שעלה לה בתגובות סוערות מהמאזינים, שאותם כינתה בתגובה "דור שמנת ובננה". "אני זוכרת את אימא שלי מכה את אח שלי הקטן מכות עזות, ואחי גדל, בחור, לא ילד מוכה. תקשיבו, לא יעזור לכם, גם לילדה יש פה. הילדה היא בת שבע, והיא יכולה להגיד, והיא יכולה לדבר", אמרה בשידור.

"מוציאים את דבריי מהקשרם"

ורדה לא חוזרת בה היום מהדברים: "מדובר בסיפור חד פעמי, לא באיזה הורים מכים דרך קבע וילדים צורחים. מה אתם עושים עניין? למה אתם מוציאים את דבריי מהקשרם? אז אולי גם צריך להגיד שורדה מעודדת אנשים לנאוף? אני גם מעודדת גירושין".

ההתבטאות האחרונה מתווספת למקרה שבו כך הגיבה ורדה למאזינה שטענה שהותקפה מינית - "מה הסיפור שלך? משהו אצלך גם יצא מהפרופורציה, את צריכה להשתחרר קצת מבחינה מינית. מה זאת אומרת, אני לא יודעת אם אני בתולה עכשיו או לא? לכי לשכב עם שישה גברים ותדעי שאת לא בתולה", אמרה בשידור.

"תראו חבר'ה, אני מאמינה בדברים שאני אומרת, ואני משתדלת להיות הכי מוסרית והוגנת. לפעמים אני מרגישה שאני לא מזדהה עם הסטנדרטים, אז אני מקבלת עונש - אלה החיים", מספרת ורדה, "אני לא אחשוב מאה פעם על כל מילה".

"אמנון נורא מתעצבן", אומרת ורדה על תגובת בעלה, הסופר וההיסטוריון אמנון ז'קונט. ורדה מנצלת את ההשעייה כדי להתאמן עם בעלה, לקראת סדרת מפגשים שיעלו ביחד בתיאטרון חולון, שם ישלבו סיפורי אהבה ויעסקו בסיכוי האושר הזוגי לטווח הארוך. "שום דבר לא יעזור", אומר אמנון ביחס להתבטאות אשתו, "32 שנה אנחנו ביחד ושום דבר לא יעזור".