היום בשעות הבוקר נערכה הפגנה שקטה לשחרורו של גלעד שליט מול הכניסה לבסיס קליטה ומיון בתל השומר, ביום בו מתגייסים צעירים רבים לחיל השריון – החיל של גלעד שליט.

ההפגנה הייתה כה שקטה לעיתים עד כי נדמה שהצעירים המתגייסים לא שמו לב לעיתים לעשרות הבודדות של האנשים שהחזיקו שלטים הקוראים לשחרר את גלעד שליט ולמנוע את הפקרתו המתמשכת בשבי החמאס - כבר 885 ימים.

את ההפגנה הובילו אביבה שליט, אמו של גלעד, בשיתוף ארגון ההורים למען גלעד שליט. "באנו היום להזכיר למפקדי צה"ל, לרמטכ"ל, לשר הביטחון ולממשלת ישראל, שחייל שריון אחד ששלחתם למשימה לפני שנתיים וחצי – עדיין חסר, עדיין נטוש לגורלו בשבי הנורא הזה", אמרה אביבה שליט, "את גלעד בני, אשר שלחתי לפני למעלה משלוש שנים לצה"ל, על מנת שימלא את חובתו כלפי המדינה, עדיין לא הצלחתם להחזיר, ולשחרר אותו ואותנו מהסיוט הבלתי נגמר הזה, שנמשך כבר כמעט 900 יום - ועדיין לא רואים את הסוף".

שלמה ומיקי גולדווסר, הוריו של אודי גולדווסר ז"ל שנחטף ללבנון ושותפים וותיקים למאבק למען חזרתו של גלעד שליט, הגיעו גם הם להפגנה. "הציבוריות הישראלית חייבת לאותת למנהיגים שזה בדמנו, שחייבים להחזיר את גלעד, והוא צריך להיות בראש סדר העדיפויות", אמר שלמה גולדווסר. אזרחים רבים נוספים הגיעו להזדהות עם מאבקה של משפחת שליט, בהם השחקנית גילת אנקורי, שאמרה כי "עצוב לי שקצת נרדמנו בשמירה, כי כמו משפחת שליט, האמנו שהדרך המתורבתת היא מכובדת, אבל מסתבר שאצלנו במדינה צריך לצעוק ולהפוך שולחן כדי להשיג משהו".