רצח בדירת המגורים, אילוסטרציה
התאבדות מסתורית בצפון. צילום ארכיון | צילום: חדשות 2

הלם בצפון: איש העסקים יוסי פרי, לשעבר מנכ"ל חברת "מליסרון", שם היום קץ לחייו. צוות מד"א שהוזעק הבוקר לאיזור יערות הכרמל נאלץ לקבוע את מותו של פרי במקום, במשטרה אומרים כי אין חשד לפלילים. את הידיעה פירסם לראשונה אתר החדשות בצפון 0404.

פרי הוא איש עסקים בכיר, מצליח ומוכר מאד בישראל ולשעבר איש צבא בדרגת תת-אלוף, שהגיע עד לתפקיד ראש אג"א. מאחורי פרי עשרות שנים של ניהול שורה ארוכה של פרוייקטים גדולים מאד בצפון הארץ ובייחוד באיזור חיפה והקריות, שעשו לו שם של איש עסקים מוצלח במיוחד.

איש עסקים אחר: "כל החברים פה בהלם טוטאלי"

הסיבה להתאבדות הפתאומית של פרי עדיין לא ברורה. האיש היה כאמור איש עסקים מצליח שהרוויח שכר נאה, כך שלא מדובר ככל הנראה בהסתבכות כלכלית כמניע להתאבדות. רק לפני שלושה שבועות פרש מתפקידו בהנהלת "מליסרון", וקיבל פיצויי עתק של 6.3 מיליון שקל. גורם במשטרה מסר בשיחה עם חדשות 2 כי אין חשד לפלילים ברקע לאירוע.

התאבדותו הפתאומית של פרי זיעזעה את קרוביו ומכריו, שרק בשעות האחרונות קיבלו את הבשורה המרה. "זה זעזוע עמוק. קיבלתי את המידע ואני עדיין מסרב להאמין לו. כל החברים פה בהלם טוטאלי", אמר איש עסקים בכיר ומוכר שהיה מקורב לפרי.

מצה"ל - להנהלת "מליסרון"

יוסי פרי שירת במשך 26 שנה במערך הלוגיסטי של צה"ל עד שהגיע לתפקיד סגן ראש אג"א, והשתחרר בדרגת תת-אלוף. לאחר השחרור מצה"ל מונה לתפקיד מנכ"ל חברת "מליסרון" – מקבוצת עופר נכסים של האחים עופר, תפקיד אותו מילא במשך 16 שנים. בנוסף שימש פרי כמנכ"ל הקניון בבאר שבע במשך שלוש שנים, ולאחר מכן עבר לצפון שם ניהל בהצלחה רבה את ה"קריון", גם הוא בבעלות חברת "מליסרון".

פרי פרש מתפקיד מנכ"ל "מליסרון" רק לפני שלושה שבועות, לאחר 16 שנה, ונותר על כס מנהל ה"קריון" בקריית ביאליק. מ"מליסרון" נמסר לאחר פרישתו כי "יוסי פרי תרם תרומה מכובדת לפיתוחה של החברה והפיכתה לשחקן המשמעותי ביותר היום בתחום הקניונים. אנו מודים לו ושמחים על כך שימשיך להיות חלק מהחברה ולנהל את הקריון, שהוא גולת הכותרת של הקניונים בארץ".