התמונה מהאירוע אתמול (צילום: יעקב לדרמן)
התמונה מהאירוע אתמול | צילום: יעקב לדרמן

תמונה שווה אלף מילים - וכך היה אתמול כשסגן שר הביטחון ח"כ דני דנון גילה תושייה והציל צלם וידאו מנפילה קשה בכנס תמיכה במועמד החילוני לבחירות לראשות בית שמש אלי כהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התמונה, שזכתה לשיתופים רבים ברשת, צולמה על ידי הצלם יעקב לדרמן, שהצליח תוך שניות לתעד את הרגע. "הייתי ראשון הדוברים וכשעליתי לבמה אחד הצלמים עלה כדי לצלם אותי", שיחזר סגן השר דנון בשיחה עם חדשות 2 Online. "הוא ניסה לשפר את זווית הצילום שלו והלך אחורה אך לא שם לב שנגמרה לו הבמה, ואז הוא מעד, למזלו אחת הרגליים שלו נתפסה בתעלה בתוך הבמה והוא נשאר תלוי באוויר כשהוא נוטה ליפול מהבמה הגבוהה".

ואז, בלי לחשוב פעמים, דנון הפסיק את נאומו, ומשך את רגלו של הצלם: "ביד אחת הוא החזיק את המצלמה וביד השנייה אני החזקתי אותו, זה היה הזוי, אפילו רואים שאני צוחק בתמונה". הבוקר הצלם, שצילם במקום מטעם המועמד לבחירות, כבר הספיק לשלוח הודעה בפייסבוק לחבר הכנסת, בה הודה לו על הסיוע.

"מזל שזה נגמר כמו שזה נגמר", סיכם חבר הכנסת - שהתבדח: "מהתמונה מבינים שאנחנו לא נגד התקשורת, אלא עומדים גם לצדם". בשביל הצלם עצמו הערב הסתיים במרפאה - שם גבסו לו את הרגל והוא עדיין סובל מכאבים. בנו של הצלם שנפל סיפר לחדשות 2 Online: "הוא עזר לו מאוד אבל עדיין כואב לו, היה לו דימום מהנפילה".