עומדים במחלף הראל (צילום: אדוה קירש)
פקק תנועה. ארכיון | צילום: אדוה קירש

אירוע לא שגרתי נרשם אתמול בפעילות אגף התנועה בצפון, כשנהג בן 30, תושב תל אביב, קיבל שני דוחות תנועה על עבירות דומות - בהפרש של שעה אחת בלבד.

אמש עיכבו שוטרי היחידה המרכזית של משטרת התנועה את הנהג באזור טבעון, לאחר שעקף בשוליים את טור המכוניות שהשתרך לאיטו. לשאלת השוטר ענה הנהג כי הוא וחבריו האברכים, שהיו עמו ברכב, ממהרים לקברי צדיקים כדי להתפלל בערב החג.

השוטרים, שלא קיבלו את תירוציו של הנהג, רשמו לו דוח בסך של 750 שקלים ואף קנסו אותו בשש נקודות. לאחר מתן הקנס שוחרר הנהג לדרכו, תוך כדי שהשוטרים מתרים בו לבל יעבור שוב על חוקי התנועה.

כעבור שעה קלה, וכאילו מעולם לא הוזהר בנושא, עיכבו שוטרים אחרים את אותו נהג סורר באזור צומת גולני - כשהוא מבצע את אותה עבירה בדיוק. באופן לא מפתיע, גם הפעם סיפק הנהג את אותם תירוצים בדיוק, וגם הפעם התעלמו השוטרים מהסבריו - וקנסו אותו ב-750 שקלים ושש נקודות.

בעקבות העיכוב הנוסף, מספרים במשטרת התנועה, מחאו נהגים שנעקפו בחוסר נימוס כפיים לשוטרי התנועה על שעצרו את הנהג העבריין. כעת, לאחר שהספיקו הוא וחבריו להתפלל על קברי צדיקים, הוא יצטרך להתפנות לתשלום הקנס הכולל בסך 1,500 שקלים ואף להתכונן לקורס נהיגה מונעת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק