יוסי בובליל. ארכיון (צילום: חדשות 2)
בובליל. ארכיון | צילום: חדשות 2

באחד הימים הקטלניים ביותר בכבישים, מצטרף לסטטיסטיקת התאונות גם כוכב האח הגדול יוסי בובליל. כוכב האח הגדול חשוד כי בעת שנהג במכוניתו, פגע בשוטר רכוב על אופנוע במחלף גנות. מאגף השפלה של משטרת התנועה נמסר כי השוטר נפצע בינוני.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש בנוגע לתאונה בה מעורב יוסי בובליל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

צוות מד"א פינה את השוטר לבית החולים אסף הרופא בצריפין ובובליל עצמו עוכב לחקירה. בוחני תנועה של מרחב השפלה חוקרים את האירוע.

בובליל סיפר לחדשות 2 באינטרנט על התאונה: "הייתי באיזה נסיעה מבאר שבע לכיוון תל אביב, אני לא מכיר את הכביש הזה. היה לי רגע של היסוס. בסוף החלטתי לפנות ימינה בסיבוב חד . נסעתי בקושי 30 קמ"ש".

לדברי בובליל, "יכול להיות שנהג האופנוע לא שם לב. פתאום שמעתי מכה. המזל שנסעתי לאט. הבחור קם על הרגליים והלך בכוחות עצמו לאמבולנס. נתנו לי רישיון זמני". בובליל יתייצב מחר ב-10.00 בבוקר אצל קצין הבטיחות, שם יחליטו אם להקפיא לו את הרישיון.

4 הרוגים ביממה אחת

הרוג רביעי בתאונות דרכים מאז שעות הלילה: גבר כבן 60 נמצא שרוע על הכביש ללא רוח ברחוב אייזיק רמבה שבגני התערוכה בתל אביב. כמו בתאונה שאירעה בשעות הבוקר ברחובות, גם במקרה זה נבדק חשד לתאונת "פגע וברח".

בשעות הבוקר המוקדמות התרחשה תאונת "פגע וברח" קטלנית בעיר רחובות. גבר בשנות ה-60 לחייו נהרג מפגיעת מכונית בצומת הרחובות הרצל והאמוראים בעיר. הנהג החשוד בדריסה ובת זוגו, צעירים כבני 20, אותרו ישנים במיטה לאחר מצוד משטרתי, נעצרו והועברו לבדיקות בבית החולים

199 בני אדם נהרגו מתחילת השנה בכבישי הארץ - 60 מתוכם הם הולכי רגל. המספרים מצביעים על עלייה של 10% במספר ההרוגים הכללי בהשוואה למספר ההרוגים בכבישים בתקופה המקבילה אשתקד.

בשעות הלילה נהרג נהג מכונית פרטית סמוך לצומת שוקת בדרום כשהתנגש חזיתית במשאית. מההערכה הראשונית של המשטרה עולה כי הנהג איבד שליטה על הרכב, סטה מנתיבו לנתיב הנגדי והתנגש במשאית שבאה ממול. נהג המשאית נפצע קל.

מספר שעות לפני התאונה הקטלנית בתל אביב, נהרג גבר בן 63 לאחר שמכוניתו התהפכה בכביש 6, בקטע שבין מחלף אייל למחלף ניצני אור. צוות מגן דוד אדום ירקון שהוזעק למקום קבע את מותו.