אור וקורל ז"ל, ארכיון
אור קורן וקורל שרי ז"ל | צילום:

חקירת טביעתן של הילדות בנות ה-10 בבריכה בסביון נמשכת ובמשטרה מנסים להבין מה גרם למותן? היום (ו') התקבלו תוצאות בדיקות המים מהבריכה ותוצאותיהן היו תקינות - מה ששולל את הסברה כי מדובר היה בהרעלה מחומרי חיטוי. הערכה נוספת, שעדיין נבדקת, היתה כי קצר חשמלי ברובוט הניקוי שהיה בבריכה - הוא שהוביל למותן של הילדות.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נתיחת הגופות של שתי הילדות לא סייעה לקבוע את הגורם למותן ובמרחב דן ציינו כי ימשיכו לערוך בדיקות במסגרת חקירת מותן של אור קורן וקורל שרי.

היום בצהריים הובאה למנוחות אור בת ה-10 כשמאות מלווים אותה בדרכה האחרונה. "אני לא מאמינה שאני מדברת אלייך ואת לא יכולה לענות לי, את היית האור בחיי", ספדה לה אמה אמית."ילדה מדהימה שלי, את חסרה לי כל כך, אני לא יודעת מה עוד להגיד. אלוהים לקח אותך ממני כדי שתאירי את גן עדן עם החיוך שלך. אני רוצה להתעורר מהסיוט הזה, לשמוע את צחקך המתגלגל, לקבל ממך חיבוק ונשיקה, לריב איתך מי יורד עם הכלב".

הלוויתה של אור קורן (צילום: חדשות 2)
הלוויתה של אור קורן | צילום: חדשות 2

חברתה של אור, קורל שרי, הובאה אתמול למנוחות. אביה אילן סיפר על הקשר שנוצר עם בני המשפחה השנייה השותפה לכאב: "עוד לא ביקרתי בבית הזה, אני רק בקשר טלפוני עם המשפחה שלה, הם מנחמים אותנו ואנחנו אותם. הכאב הוא כאב חד, והאובדן הוא אובן קשה מאוד, כאילו נגדע ממני איבר בגוף".

בשלב זה אין ממצא חד משמעי לגבי הגורם למוות, והחוקרים ממשיכים לחקור בתקווה לספק תשובות במהרה. "עדיין אין לנו מושג מה גרם לטרגדיה הנוראה הזו, אנחנו בעדכון עם המשטרה ועד כמה שידוע לנו גם להם אין תשובות בשלב זה", הדגישה אמה של אור.