פרס פקטור: אורחת בינלאומית ובלתי שגרתית ביקרה היום בבית הנשיא שמעון פרס - הזמרת והשופטת לשעבר של "אמריקן איידול" ו"אקס פקטור", פאולה עבדול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עבדול בת ה-51 לה שורשים יהודיים, הגיעה לביקור מיוחד בארץ כאורחת משרד התיירות ועל מנת להגשים חלום ישן: לחגוג בת מצווה בכותל כמעט 40 שנה אחרי המועד המקורי. הבוקר היא נפגשה עם הנשיא במשכנו ובפתח הפגישה חיבקה אותו בחום ואמרה כי היא מגשימה חלום. "מגיל 17 אני עובדת, 8 שנים לא לקחתי חופש, וידעתי שכשתהיה לי הזדמנות אנצל אותה להגיע לישראל ולראות אותה כמו תיירת רגילה. רק אתמול נחתי בישראל וכבר אני יודעת שכשיגיע הזמן לא ארצה לעזוב".

"מדינת ישראל שמחה לארח אותך לביקור", אמר פרס לעבדול. "אני שמח כי באת בעקבות תחושותייך להתחבר לשורשים. ביקורך הוא משמעותי ואני קורא לאורחים נוספים להגיע לישראל, זו הזדמנות להכיר את ההיסטוריה הארוכה, והעתיד המבטיח של ישראל". הנשיא הוסיף כי הוא בטוח שעבדול תרגיש את החום והאהבה בישראל ואמר: "אני בטוח שלכל מקום בו תפני ברחבי המדינה תרגישי את החום והאהבה מאזרחי ישראל, הרגישי פה בבית".

בהמשך ביקשה עבדול לשמוע על מהנשיא על פועלו, ביקשה לראות את תמונות נכדיו, ולשמוע על החיים במדינת ישראל ואמרה לנשיא בהלצה: "כולם אמרו לי שאתה ממש "סבבה", ואני שמחה לגלות שזה אמיתי". בתום הפגישה הגיש לה הנשיא פרס בקבוק שמן זית אשר נמסק מעצי הזית של בית הנשיא. עבדול צפויה לבקר באתרי תיירות מרכזיים בארץ, ביניהם ירושלים, תל אביב והגליל ולהיחשף להיותה של ישראל מובילה בתחומים המעניינים אותה, כמו אופנה, מחול, עולם הקולינריה והמוסיקה הישראלית.