לצוותי מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותם (צילום: פוראת נאסר, חדשות 2)
לצוותי מד"א לא נותר אלא לקבוע את מותם | צילום: פוראת נאסר, חדשות 2

שני בני אדם נהרגו הבוקר בהתנגשות בין רכב פרטי למשאית בין שדה נחום לבית השיטה בכביש 71. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת התאונה חילצו את השניים שנלכדו ברכב, אך נאלצו לקבוע את מותם. כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הדיווח על התאונה התקבל במוקד מד"א בשעה 09:46, ולמקום הגיעו במהרה פרמדיקים, שנעזרו בצוות כיבוי כדי לחלץ את הנפגעים, גבר כבן 30 ואישה כבת 70. אנשי מד"א קבעו את מותם במקום.

מפרטים ראשונים של חקירת האירוע, עולה שטנדר שנסע מכיוון עפולה לבית שאן האט בצומת במטרה לפנות שמאלה. כתוצאה מכך, משאית שנסעה מאחור סטתה לנתיב הנגדי כדי לא לפגוע בטנדר, והתנגשה חזיתית ברכב פרטי שהגיע ממול.

בשבת: שני הרוגים בשתי תאונות

שלשום נהרגו אישה בת 70 וגבר בן 60 בשתי תאונות שונות, בדרום הארץ ובצפונה. שלושה בני אדם נוספים ובהם תינוק נפצעו קשה וקל ופונו לקבלת טיפול במסוק לבתי החולים ברזילי באשקלון וסורוקה בבאר שבע.

סמוך לשעה 11:00 ביום שבת התקבל דיווח במוקדי ההצלה על התנגשות בין שתי מכוניות בכביש מספר 35 שבדרום הארץ. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום החלו במאמצי החייאה באישה - אך נאלצו לקבוע את מותה במקום. במקביל, העניקו הצוותים טיפול רפואי ראשוני לשלושת הפצועים האחרים, שלאחריהם פינו אותם לבתי החולים. מחקירה ראשונית של משטרת התנועה עולה כי ככל הנראה, אחד מהרכבים לא ציית לאור האדום ברמזור המוצב בצומת.

כמה שעות מאוחר יותר, בכביש מספר 79 בצפון הארץ, המחבר בין שפרעם לביר אל-מכסור, נהרג גבר כבן 60 לאחר שהתנגש עם מכוניתו הפרטית בעץ. לפראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה לא נותר אלא לקבוע את מותו