האם אימה תוציא את תושבי חולון מהאדישות? בימים האחרונים נערך קמפיין אגרסיבי, שכמותו לא נראה בישראל: עו"ד שמעון חזן, שמתמודד לראשות העיר מול מוטי ששון, שמכהן בתפקידו מזה 20 שנה, הפיק לקמפיין שלו סרטון אימה ובו נראים זומבים, ששולטים בעיר. הסרט יוקרן הערב (ב') באולם מופת בעיר בשעה 20:00 בערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חזן הבטיח במהלך השבוע האחרון בשלטי חוצות שנתלו בכל העיר סרט קשה לצפייה שיבקש להדגיש ולהראות שמי שמצביע עבור מוטי ששון כאילו מצביע למוות של העיר. הסרט, שהופק בעלויות גבוהות מאוד, ובהשקעה שלא תואמת סטנדרטים של תשדירי בחירות בעבר, הופק בהשראת המותחן של מייקל ג'קסון.

לשם הצילומים נשכרו כ-20 שחקנים ורקדנים, אנשי הפקה וקריאייטיב, שביקשו להעביר מסר חד וברור שעל תושבי חולון להצביע בבחירות. לפי מטה הבחירות של חזן, קרוב ל-65% מהתושבים לא הצביעו בבחירות האחרונות.

"עיר מתים" (צילום: מתוך הקמפיין)
"עיר מתים" | צילום: מתוך הקמפיין
אין תמונה
עו"ד שמעון חזן

חזן, שבעברו היה שופט צבאי, ובכיר בלשכת עורכי הדין, מנהל בשבועיים האחרונים קמפיין חוצות כשהתמונה הלא שגרתית שמעטרת את שלטי החוצות ותחנות האוטובוסים היא של גופה מכוסה בסדין לבן תחת הכותרת "חולון מתה עם מוטי ששון".

המועמד חזן הסביר מדוע בחר בקמפיין הפרובוקטיבי: "הקמפיין מבקש לעורר את השיח והלכנו עד נקודת הקצה של זה. אנו נבשר בימים הקרובים על האלטרנטיבה, ולכן לקמפיין הבחירות החיובי שלי קוראים 'חולון חוזרת לחיים'". הוא הוסיף כי "אמנם העיר לא יכולה למות מוות פיזי, אבל המוחות הטובים שעוזבים את העיר יעידו על מותה".

בעיריית חולון סירבו להגיב לדברים.