הנעדר תאמר עלי אבו ימן (צילום: חדשות 2)
הצעיר שנעלם | צילום: חדשות 2

תאמר אבו ימן, בן 19 מהכפר ראמה שבגליל, יצא מביתו ביום ד' בשבוע שעבר - ומאז נעלמו עקבותיו. מהמשטרה נמסר כי גובהו כ-1.60 מטרים, מבנה גופו מלא, גוון עורו כהה וראשו קירח. הוא נראה לאחרונה לובש ג'ינס כחול וג'קט דמוי עור בצבע כחול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בני משפחתו, בני העדה הדרוזית, לא יודעים היכן הוא ומקווים שישוב במהרה. הם טוענים שהוא נעלם פתאום ביום רביעי, לאחר שעדכן את משפחתו שהוא יוצא לחיפה לבלות עם חברים ולקנות בגדים. סאלח, קרוב משפחתו של אבו ימן, אמר כי המשפחה פנתה לכל הגורמים המעורבים כדי לחפש אותו, והמשטרה פרסמה היום הודעה על היעדרותו של הצעיר.

סאלח הביע דאגה לגורל של קרוב משפחתו בשיחה עם חדשות 2 Online: "ביום רביעי בשבע בערב הוא יצא משכונת החיילים המשוחררים. לא היה שום סימן שהוא הולך לפגוע בעצמו - הוא בחור נורמלי לחלוטין".

אביו של הצעיר, עלי אבו ימן, אמר כי "איבדנו קשר בשבוע שעבר, מאז אין שום סימן ממנו ושום התקשרות איתו. אנחנו מנסים להתקשר אליו ואין מענה, וגם אין שום סיבה להיעלמות שלו: הוא בחור נורמטיבי, שנמצא בקשר טוב עם כולם. אנחנו מאוד דואגים לגורלו - לא רק אנחנו והמשפחה הקרובה, אלא גם הכפר כולו. אנחנו מקווים שהוא ייצור קשר בשעות או בימים הקרובים".

במשטרה ביקשו מכל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר לתחנת משטרת כרמיאל בטלפון 04-9901444, או למוקד 100 של המשטרה.