הארנק נלקח לעיני המצלמות: באחד מימי חמישי האחרונים, בילתה ירדן שיליאן בת ה-19 עם חברים בבר בעיר. אלא שהבילוי הלילי שאמור היה להיות מהנה - הסתיים בתקרית מקוממת. ברגע אחד של חוסר תשומת לב - גילתה שיליאן שהארנק שהניחה על הבר, שהיה ממש בסמוך לה - נעלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ישבתי על הבר עם חברות, צחקנו ונהנינו. הארנק שלי היה ממש בין הידיים שלי כל הזמן", סיפרה שיליאן בשיחה עם חדשות 2 Online. "סובבתי את הראש רק לרגע, ואז הבחנתי שהוא פשוט נעלם". שיליאן, שלא הבינה לאן נעלם הארנק שלה ובו מסמכים חשובים, כרטיס אשראי, תעודת זהות ו-130 שקלים במזומן - החלה לחפש אחר האבידה. "החברים עזרו לי לחפש ולא מצאנו אותו", הוסיפה.

משלא מצאה את הארנק, פנתה שיליאן לבעלי הבר שהחל לתשאל את כל העובדים במקום אם הבחינו בארנק האבוד. לאחר שהתשאול לא העלה דבר, היא ביקשה לבדוק האם קיימות מצלמות אבטחה במקום. "האחראי במקום אמר לי שיש מצלמות ושאחזור מחר ואוכל לצפות בצילומים. באותו הלילה כבר הגשתי תלונה במשטרה", סיפרה.

"סובבתי את הראש לשנייה - והארנק נלקח"

למחרת - חזרה שיליאן לבר וצפתה בצילומים מאותו הערב: "ראיתי את התיעוד של מצלמות האבטחה ונדהמתי. סובבתי לרגע את הראש - ובחורה אחת שעמדה לידי ודיברה בטלפון, פשוט שלחה את היד שלה לארנק שלי. לא האמנתי איך הוא נגנב אחרי שהיה לי בין הידיים כל הזמן. בשנייה שהסתובבתי, הבחורה לקחה את הארנק - וברחה".

בסרטון ממצלמות האבטחה נראית בחורה צעירה עם גופייה ושיער אסוף כשהיא מזהה את הארנק בגוון בהיר שנותר על הבר. מצלמות האבטחה במקום תיעדו את הצעירה כשהיא ממתינה לכאורה לרגע המתאים לקחת את הארנק שהונח ממש בסמוך לשיליאן, שישבה על הבר עם חברותיה - והפנתה את גבה למצלמות. ברגע אחד של חוסר תשומת לב, נטלה הצעירה עם הגופייה את הארנק מהבר - ומיהרה להסתלק מהמקום. בכל אותו הזמן היא דיברה לכאורה בטלפון הנייד - גם במהלך האירוע עצמו.

"העברתי למשטרה את הצילומים אבל עד עכשיו לא חזרו אליי. החלטתי לפרסם פוסט בפייסבוק עם התיעוד של מצלמות האבטחה, כדי שכל מי שאולי מזהה את הבחורה, ייצור איתי קשר", סיפרה שיליאן. אלא שלדבריה - לא רק הארנק שלה נגנב באותו המקום: "לא מזמן גיליתי ששבוע אחרי שגנבו לי את הארנק, הייתה עוד גניבה דומה - ובאותו הבר".

"הבחורה שבתמונה החליטה שהארנק שלי מוצא חן בעיניה - ולקחה אותו"

זמן קצר לאחר פרסומו, זכה הסרטון שתיעד את האירוע בבר לכ-2,000 שיתופים רבים ברשתות החברתיות בבקשה לזיהוי של הבחורה שנטלה את הארנק. "הבחורה שבתמונה החליטה שהארנק שלי מוצא חן בעיניה, והחליטה לקחת אותו", כתבה שיליאן בעמוד הפייסבוק שלה. "כל מי שמכיר או מזהה אותה מוזמן למסור לי מידע. צריך לעשות הכל כדי למנוע ממנה לבצע מעשים מיותרים כאלה", כתבה.

בינתיים, פנה לשיליאן נער בגילה שאמר שהוא חושב שהוא מכיר את הבחורה האמורה: "מישהו שלח לי מייל ואמר לי שהוא חושב שהוא מזהה אותה. הוא מסר לי את השם הפרטי שלה לכאורה ועוד כמה פרטים. לא משהו שיכול לסייע בתפיסתה". אם אתם מזהים את הבחורה מהצילומים - נא מסרו פרטים למשטרה.