טרגדיה כפולה בבית משפחת פיזם: איזבל דיי, אמה של מארי פיזם שהורשעה רק אתמול בשידול לרצח בתה רוז פיזם - שמה קץ לחייה כשקפצה מגשר לפני 10 ימים בנורמנדי שבצרפת - כך נודע לחדשות 2 באינטרנט.

הידיעה על מותה של דיי, סבתה של רוז, הועברה כבר למארי פיזם בבית הכלא במהלך השבוע. על פי הידוע בשלב זה, דיי בת ה-48 קפצה אל מותה מגשר בגובה 60 מטרים כבר ב-10 במאי, וגופתה נמצאה לאחר שנסחפה בזרם הנהר השוצף תחתיו.

רק אתמול הרשיע בית המשפט המחוזי בפתח תקווה את רוני רון ברצח בכוונה תחילה של רוז פיזם, לפני שלוש שנים בנהר הירקון. מארי פיזם, אם הילדה, הורשעה בשידול לדבר הרצח. ביאטריס פיזם, סבתה של רוז מהצד השני - אמה של בנג'מין אביה של רוז, איחלה אמש לרוני רון ולמארי פיזם להינמק בכלא לשארית חייהם.

"טוב מאוד שקבעו שהם אשמים ועכשיו אני מקווה שהם יישבו בכלא עד סוף חייהם. זה מה שמגיע להם", אמרה ביאטריס בשיחה עם חדשות 2. "הם רוצחים וצריכים להישאר איפה שהם".

"אין יום שאני לא חושבת על הנכדה שלי, על רוז. היא כל חיי והיא כבר לא פה, כבר לא בעולם הזה", טענה ביאטריס הדומעת. "הם ידעו לקחת את החיים של הנכדה שלי, אז שיישארו בכלא וישלמו על מעשיהם", הוסיפה ביאטריס וסיכמה: "אין לי שוםד בר לומר להם. כואב לי על רוז, עד היום. לא אכפת לי מהם בכלל".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק