טרגדיה בגשר מורשה:בתאונת דרכים קטלנית שאירעה הלילה בכביש 5 נהרג קצין משטרה רב פקד ג'קי לוגסי שהיה קצין יחידת הכלבנים באגף המבצעים של המשטרה. הלווייתו של לוגסי, בן ה-48, תושב אורנית, תתקיים מחר.

לוגסי נהרג כאשר הגיע אחר חצות לגשר מורשה, על מנת לסייע לבנו שמכוניתו נתקעה על הכביש. נהג משאית מיצובישי בן 45, תושב רמת השרון, שסטה מנתיב נסיעתו לשוליים הימניים פגע מאחור במכונית הטיוטה של לוגסי שעמדה בשולי הכביש.

מכונית הטיוטה נהדפה קדימה וכתוצאה קצין המשטרה שעמד בין מכוניתו למכונית הפז'ו של בנו נמחץ למוות ונהרג במקום. לצוות מד"א שהגיע למקום נותר רק לקבוע את מותו של קצין המשטרה.

שלושת החברים של הבן והבן של לוגסי עצמו, שישבו במכונית הפז'ו נפצעו, כאשר שניים נפצעו קל וחברתו של הבן נפצעה קשה. השלושה פונו לבית החולים בלינסון בפתח תקווה.

נהג המשאית שפגעה בשתי המכוניות נפצע אף הוא באורח קל והוא פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב. הנהג נעצר לחקירה בחשד שנהג כשהוא תחת השפעת אלכוהול. במידה והוא ישתחרר במהלך היום הוא יובא בפני שופט שיקבע אם יש להאריך את מעצרו, אולם אם לא ישוחרר יגיע שופט לבצע את ההליך המשפטי בבית החולים.