צפו בסיפורים המעניינים של 20.2 לאורך השנים (צילום: מיכה שמילוביץ', חדשות)
זוכה יחיד ב-28 מיליון שקלים | צילום: מיכה שמילוביץ', חדשות

יש זוכה: אחרי לא פחות מ-21 הגרלות ללא זוכה, הצליח הערב זוכה יחיד לנחש נכונה את כל ששת המספרים בהגרלת הלוטו של מפעל הפיס וגרף לכיסו את הפרס הגדול: 28 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מספרי הקסם של הזוכה המאושר הם: 8, 10, 14, 17, 20, 34, והמספר הנוסף 1. ממפעל הפיס נמסר כי שני בני אדם נוספים יחגגו גם הם הלילה, עם זכייה בפרס השני שתזכה כל אחד מהם במיליון שקלים וחצי. בסך הכל זכו בפרסים כספיים בהגרלה הערב לא פחות מ-510 אלף טפסים.

מאחר ולא היה זוכה בפרס הראשון והפרס הצטבר משבוע לשעבר - משרד האוצר הורה להקפיא את סדרת ההגרלות כדי שהפרס הראשון לא יעלה על 28 מיליון שקלים, ומפעל הפיס החליט לחלק את הפרסים בין כל הזוכים. לכן, סכום הפרס השני והשלישי גדלו ב-50%. מאז הקפאת סכום הזכייה בפרס הראשון מולאו 92 מיליון טבלאות ו- 8.5 מיליון טפסים, כ- 1.2 מיליון טפסים לשבוע. במהלך סדרה ארוכה זו חילק מפעל הפיס עד כה פרסים בסך 135 מיליון ש"ח.

לפני יומיים בלבד הגיעה בהלת הלוטו לשיאה גם בארצות הברית, אז זכה תושב פלורידה בפרס הבלתי נתפס של יותר מ-590 מיליון דולר בהגרלת ה"פוואר-בול". הסכום העצום הצטבר, לאחר שבהגרלה האחרונה שנערכה ביום רביעי, שבה עמד סכום הזכייה על 360 מיליון דולרים, לא נמצא אף זוכה.