אהרון קורב ביום חתונתו (צילום: חדשות 2)
אהרן קרוב, ארכיון | צילום: חדשות 2

המלחמה בדרום כבר הסתיימה, אחרון המילואימניקים כבר שוחרר לביתו אבל עבור חלק מהחיילים שנפצעו ברצועה, מלחמה חדשה רק התחילה.

בקומה השישית של בית החולים בילינסון שוכב אהרן קרוב, קצין צנחנים שנפצע בימים הראשונים של הלחימה הקרקעית בעזה. קריב עדיין לא יכול לדבר, אבל היום הוא כבר קם והלך מספר צעדים, בעזרת הרופאים. 

ד"ר שאול לב, ממחלקת טיפול נמרץ בה מאושפז קרוב, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "יש שיפור אמיתי במצבו של אהרן. ביומיים האחרונים הוא התחיל ללכת מספר צעדים מעודדים, הוא נמצא בהכרה ואנו מצליחים לתקשר איתו, אמנם בלי מילים - אבל גם אנחנו וגם הוא מבינים הכול". ד"ר לב, אחד מהרופאים הבכירים בבילינסון, הוסיף שקרוב אפילו הצליח להניח היום, לראשונה מאז שנפצע, תפילין.

נס רפואי

עד לא מזמן קרוב שכב מחוסר הכרה ולא נשם בכוחות עצמו. בסביבתו של קרוב אומרים ש"הוא נס רפואי". אבל קרוב לא ישתחרר מבית החולים בימים, בשבועות ואפילו לא בחודשים הקרובים.

הפציעה שלו קשה מאוד, ורק מספר ניתוחים שצוות בית החולים ערך מתחילת השבוע שיפרו את המצב. צוות בית החולים משגיח כל הזמן על קרוב. בבילינסון אופטימיים ואומרים שגופו מגיב לטיפולים בצורה מצוינת.

אהרן קרוב, בנו של הרב זאב קרוב, ראש הישיבה התיכונית בקרני-שומרון, יצא לשדה הקרב יומיים לאחר שנישא לבחירת לבו. הוא נפצע קשה כשנכנס יחד עם כוח חי"ר לאזור ממולכד. בתחילה, כשהחובשים והרופאים ראו את פציעתו של קרוב, הם לא ידעו כיצד הוא יצליח להתאושש מהפציעה החמורה. עכשיו קרוב צריך לצאת למאבק על שיקום חייו.