תמונות מצמררות: נהג משאית התהפך אתמול עם כלי רכבו בכביש 431 באזור צומת בית עובד. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום מצאו את הנהג, תושב המרכז בן 35, פצוע באורח אנוש ולכוד בתוך משאית. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו במקום.

מהחקירה הראשונית במשטרת התנועה עולה כי הנהג נסע ככל הנראה במהירות מופרזת, ובשעה שניסה לבצע פנייה - איבד שליטה על כלי הרכב הכבד, התנגש במעקה הבטיחות בעוצמה והתהפך. מהמשטרה נמסר כי היו לנהג 13 הרשעות תעבורה קודמות, למרות שאף אחת מהן לא הייתה עבירה חמורה.

"לא היה לנהג סיכוי לצאת מזה בחיים", סיפר לחדשות 2 באיטנרנט מתנדב זק"א מוטי שוב, שהגיע למקום התאונה. "המשאית התנגשה במעקה והתהפכה אל מחוץ לכביש. כשהגענו למקום המשאית הייתה הפוכה ומעוכה על הצד של הנהג".

תאונה קטלנית שנייה ביממה האחרונה

בן ה-6 שחרר את בלם היד. זה נגמר באסון. ארכיון (צילום: באדיבות אתר panet)
זירת התאונה בנגב, שלשום | צילום: באדיבות אתר panet

רק שלשום ילדה כבת 6 מרהט נדרסה למוות על ידי אוטובוס סמוך לביתה. צוות מד"א ניסה לבצע בה החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותה עוד לפני שהגיעה לבית החולים. משפחתה זועמת: דרשנו למנוע כניסת אוטובוסים לשכונה.

סמוך לשעה 19:00 הוזעקו כוחות טיפול נמרץ לעיר הבדואית בנגב, בעקבות דיווח על תאונת דרכים קשה. הפרמדיקים שהגיעו לזירה מצאו את הילדה, רחמה טלאל א-טורי, שוכבת ללא הכרה וניסו לבצע בה פעולות החייאה. במהלך הנסיעה לבית החולים סורוקה בבאר שבע, מתה הילדה מפצעיה. 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק