זירת התאונה הקטלנית בכביש החוף, הבוקר (צילום: דוברות מד"א)
זירת האירוע | צילום: דוברות מד"א

תאונת דרכים קשה בכביש החוף: נער בן 17 נהרג הבוקר (ב') מפגיעת אוטובוס סמוך למחלף השרון לכיוון דרום. למקום הוזעקו פרמדיקים של מגן דוד אדום שביצעו בו פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי התאונה נגרמה ככל הנראה לאחר שהנער ניסה לחצות את הכביש המהיר, שאותו מותר לחצות רק על גבי גשרים. עוד עולה כי הנער נעמד בסמוך לכביש יחד עם נערה נוספת, הפקיד בידיה תיק ומכשיר טלפון נייד ולאחר מכן התפרץ לעבר הכביש. הנערה נלקחה לתשאול על ידי השוטרים.

בעקבות התאונה, נהג האוטובוס, בן 50, חש ברע ופונה על ידי פרמדיקים של מד"א לבית החולים לניאדו בנתניה. במקום נוצרו עומסי תנועה כבדים והמשטרה קראה לנהגים לנסוע בדרכים חלופיות.

"הנער שכב במרכז הכביש מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק בסמוך לאוטובוס", סיפר משה באום, פרמדיק מד"א שהגיע למקום. "על חלקו הקדמי של האוטובוס נראו סימני פגיעה. הנער נפגע קשה מאוד בראשו. הענקנו לו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו". 

האוטובוס שפגע בנער (צילום: דוברות מד"א)
האוטובוס שפגע בנער | צילום: דוברות מד"א

אופנוען נהרג בהתנגשות במעקה הבטיחות 

התאונה הזו מצטרפת לתאונה קשה נוספת שהתרחשה רק בסוף השבוע האחרון, כשרוכב אופנוע כבן 56 נהרג לאחר שהתנגש במעקה הבטיחות בצומת כרם, הסמוך למרכז הרפואי הדסה בירושלים.

הגבר רכב על אופנועו יחד עם קבוצת רוכבים בכביש המחבר בין המרכז הרפואי למושב נס הרים, אלא שבאחד העיקולים של הכביש, באזור צומת כרם, סטה הרוכב מנתיבו - והתנגש במעקה הבטיחות במקום, נחבט בו בעוצמה - ונכנס מתחתיו.

כתוצאה מהפגיעה נהרג הרוכב במקום. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותו.