אישה בת 70 וגבר בן 60 נהרגו בשתי תאונות שונות, בדרום הארץ ובצפונה. שלושה בני אדם נוספים ובהם תינוק נפצעו קשה וקל ופונו לקבלת טיפול במסוק לבתי החולים ברזילי באשקלון וסורוקה בבאר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 11:00 התקבל דיווח במוקדי ההצלה על התנגשות בין שתי מכוניות בכביש מספר 35 שבדרום הארץ. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום החלו במאמצי החייאה באישה - אך נאלצו לקבוע את מותה במקום.

במקביל, העניקו הצוותים טיפול רפואי ראשוני לשלושת הפצועים האחרים, שלאחריהם פינו אותם לבתי החולים. מחקירה ראשונית של משטרת התנועה עולה כי ככל הנראה, אחד מהרכבים לא ציית לאור האדום ברמזור המוצב בצומת.

כמה שעות מאוחר יותר, בכביש מספר 79 בצפון הארץ, המחבר בין שפרעם לביר אל-מכסור, נהרג גבר כבן 60 לאחר שהתנגש עם מכוניתו הפרטית בעץ. לפראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה לא נותר אלא לקבוע את מותו

הלילה נפצעו שני בני אדם נוספים קשה וקל בהתנגשות בין שני כלי רכב בכניסה לשפרעם. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירה פינו אותם לבית החולים רמב"ם שבחיפה. מחקירה ראשונית של זירת התאונה עולה כי הגורם לה הוא ככל הנראה נסיעה מעל המהירות המותרת בחוק של אחד הנהגים.