האם הרב אליעזר ברלנד יודע משהו שאנחנו לא יודעים על תכנית הגרעין האירנית? בעקבות קריאתו של מנהיג חסידות "שובו בנים", נערכה אמש (ד') בכותל המערבי עצרת למניעת נפילת פצצת אטום על ישראל. לא ברור אילו מקורות מודיעיניים יש לרב במקום מחבואו בזימבבואה, אבל לדבריו, בחודש הבא אמורה ליפול כאן הפצצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"מרדכי ניצח את המן ועכשיו מנצחים את כל ה'המנים', ואת כל שונאי ישראל, ואת כל האל קעידה והחמאס", קרא הרב ברלנד בהקלטה שפירסם. "בעצרת הזו אנחנו גואלים את עם ישראל מכל הגזרות, מהגזירה הנוראה שעומדים לזרוק עוד חודש אטום על ישראל".

ברלנד, החשוד בביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית, יצא מהארץ מחשש להיעצר. בהודעה הנדירה שהוציא לחסידיו הבטיח הרב כי "בזכות העצרת - אפילו האטום ייהפך לממתקים".

לקריאתו של הרב נענו כ-300 מחסידיו, שלמרות הגשם הכבד הגיעו אמש לרחבת הכותל ופרצו בתפילות עזות נגד איום פצצות האטום. עד שיחזור הרב ברלנד לישראל, עושים את דרכם כ-150 מחסידיו לזימבבואה בכדי לחגוג איתו את חג הפורים.

בהמשך הקלטתו התבטא הרב ברלנד גם נגד החשדות המיוחסים לו ותקף את רשויות החוק. "כל הקונספירציות והפרובוקציות שעושים נגד הרב זה נגד התנועה", טען הרב. "במקום לבנות ישיבות, לבנות בתי סוהר, שתהיה פרנסה לשופטים, לשוטרים, לעורכי דין ולסוהרים. במקום להקציב מיליארד דולר לבתי סוהר מספיק תקציב מיליון דולר לישיבות".