יד סופרת כסף מזומן (צילום: חדשות 2)
הכסף. הכל נזרק לפח | צילום: חדשות 2

חתן וכלה נאלצו לבלות את היום שלאחר חתונתם בפעילות לא שגרתית: חיטוט בהררי זבל באתר הטמנת האשפה בעיר מגוריהם. השעות הראשונות שבהן היו נשואים ייזכרו "בזכות" הצחנה העזה שעמה נאלצו להתמודד, כשחיפשו בקדחתנות אחר שקית ובה הצ'קים, הכסף המזומן וכל הברכות שקיבלו.

בני הזוג, בשנות ה-30 לחייהם, נישאו בשבוע שעבר בחתונה שאליה הגיעו 470 מוזמנים. "הייתה חגיגה גדולה מאוד באולם מדהים, עם אווירה נהדרת והרבה רגעים קסומים", הם שחזרו בשיחה עם כתב "ידיעות אחרונות" איתן גליקמן.

בתום האירוע ארזו השניים את המתנות ואת הברכות ונסעו למלון. "פתחנו את המעטפות, ספרנו את הכסף ואת הצ'קים שאנשים הביאו לנו לחתונה. היינו מאושרים", הם סיפרו. "אנשים היו נדיבים אלינו והכל היה נהדר. עשינו הפרדה: חלק מהכסף שמנו בשקית אחת, וחלק אחר - עם כל הברכות - בשקית שנייה".

אחרי המלון: השקית עם הצ'קים נעלמה

בבוקר אכלו השניים ארוחת בוקר, שבסופה אספו את חפציהם מהמלון ועזבו אותו. אלא שרק כעבור כמה שעות הם נחרדו לגלות, כשפרקו את התיקים, שאחת משתי אותן שקיות - חסרה.

בני הזוג פנו למלון, שם נאלצו להודיע להם כי עובדי הניקיון כבר השליכו לפח האשפה את השקית - על תכולתה. לרוע מזלם, מחלקת התברואה העירונית כבר הספיקה לפנות את הזבל לאתר ההטמנה המקומי - שם נרתם המנהל לסייע להם.

למרות הרצון הטוב והסיוע שנמשך להם במשך שעות לסרוק את הררי הזבל, אלה לא העלו דבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק