לאחר שפרצו הבוקר (ג') גנבים לביתה של פנינה רוזבלום ושדדו באלימות את בעלה רוני סימנוביץ', מפחדת רוזנבלום יותר מתמיד. עם זאת, היא עדיין לא ממש בטוחה ש"חוק דרומי" הוא נכון. "לא כל אחד יכול להחזיק נשק", אמרה הערב רוזנבלום לחדשות 2 באינטרנט. "החוק הוא מצד אחד חשוב, אבל לפעמים זה מפחיד להחזיק נשק".

בעלה של רוזנבלום נלחם תחילה בשודדים, אולם לאחר שהצטרפו עוד שני פורצים, הוא נאלץ להרים ידיים ולשתף פעולה עם הגנבים. "הם קשרו אותו וביקשו ממנו להוציא את הדברים מהכספת", סיפרה רוזנבלום. השודדים הופיעו עם אלות ואיימו כי יהרגו אותו, ולכן הוא אף נתן להם את הקוד לכספת. הפורצים רוקנו את תכולת הכספת, שכללה כסף, תכשיטים וחפצי ערך נוספים, ונמלטו מהמקום. לאחר שהפורצים עזבו את המקום, הצליח סימנוביץ' להשתחרר והזעיק את המשטרה.

"תודה לאל שלא הרגו את בעלי ולא קרה לו שום דבר", אמרה רוזנבלום.

ח"כ לשעבר, שרק אתמול הפגינה מרץ רב בפתיחת מושב החורף של הכנסת, הרגישה היום נסערת ותשושה מהאירוע שעבר על בעלה ועל ביתה. "יש גבול לכל השודים האלה", אמרה, "אין לי כבר כוח לזה". לדעת רוזנבלום, הפיתרון הוא לא "חוק דרומי", אלא משטרה חזקה יותר - לידיעת הגולש רנ"צ דודי כהן.

רוזנבלום מתנחמת מהעובדה שהיא וילדיה לא היו בבית בזמן השוד. "מזל שלא הייתי בבית", אמרה, "זה מפחיד מאוד". זו אינה הפעם הראשונה בה עוברת פנינה חוויה לא נעימה מסוז זה. לפני כמה שנים הייתה רוזנבלום עצמה קורבן לשוד, כאשר רכב היגואר שברשותה נגנב לאור יום לאחר תאונה שביימו גנבי רכב.