משה קצב הנשיא לשעבר בדרכו החוצה מבית המשפט (צילום: חדשות 2)
הנשיא לשעבר משה קצב. דיון נוסף במרתון הדיונים | צילום: חדשות 2

כתב אישום, דיון משפטי מעניין, אירוע מיוחד בכנסת או הפגנת מחאה - מדי יום, נביא לכם כאן בחדשות 2 באינטרנט את רשימת האירועים החדשותיים הצפויים להתקיים מחר.

אז מה מצפה לנו הבוקר?

1. כתב אישום בפרשת הרצח המשולש בטבריה יוגש בבית המשפט המחוזי בנצרת נגד יהודה אוחיון ומשה פיניאן. שניהם חשודים במעורבות ברצח של העבריין רפי וייצמן על שפת הכנרת בספטמבר 2001. גם זאב רוזנשטיין הואשם בתחילה במעורבות ברצח, אבל המשטרה לא הצליחה לאסוף נגדו מספיק ראיות.

2. בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה יתקיים עוד דיון במשפטו של רוני רון, המואשם ברצח נכדתו רוז. מחר תעיד לראשונה בפני השופט אמה של רוז, מארי פיזם.

3. לאחר עדותה של א' ממשרד התיירות בתחילת השבוע כי הנשיא לשעבר קצב אנס אותה, בשעה 10:00יתקיים בבית המשפט המחוזי בת"א דיון נוסף במרתון הדיונים במשפטו. כמו הדיונים הקודמים, גם דיון זה יתקיים בדלתיים סגורות. 

4. כתב אישום יוגש לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד ניר חזיזה. חזיזה, תושב חולון בן 25 חשוד בירי לעבר העבריין עינב כהן, שהתעורר מתרדמת בה שהה, ואמר שחזיזה הוא זה שניסה לרצוח אותו. במהלך מסע הירי של חזיזה נרצח על פי החשד הנער יפתח מור יוסף ז"ל.