אין תמונה
"גם אני הושעיתי בגלל מירב אמדורסקי"

תלמידיה של המורה מירב אמדורסקי מנס ציונה פתחו שתי קבוצות בפייסבוק הקוראות, לא פחות - להרוג אותה. המורה המזועזעת התלוננה במשטרה והגישה תביעה על הוצאת לשון הרע נגד התלמידים שהשמיצו אותה.

לפני כחודש וחצי גילתה בתה של אמדורסקי שתי קבוצות ברשת החברתית המוקדשות לאמה - מורה בתיכון בנס ציונה. "לא האמנתי לבת שלי בהתחלה", סיפרה אמדורסקי לעיתון "ידיעות אחרונות", "ואז היא התחילה להקריא עשרות שמות של התלמידים".

הקבוצות בפייסבוק נגד אמדורסקי נפתחו אמנם בשנת 2008, אך מאז הצטרפו תלמידים נוספים. אחת הקבוצות שעדיין פעילה, נקראת "גם אני הושעתי בגלל מירב אמדורסקי". בדף הקבוצה נכתב טקסט המאיים להרוג את המורה: "בסוף היא תקבל את מה שמגיע לה. יום הדין שלה קרב ובא, ה-20 ביוני הוא יום חיסולה... מזלה שאין לה נשק".

"כשראיתי את מה שנכתב עליי ממש פחדתי", סיפרה אמדורסקי שהחליטה לא לעבור על המעשה בשתיקה. המורה התלוננה במשטרה נגד הכותבים בקבוצה ובמקביל פנתה לעו"ד עמיקם חרל"פ בכדי להגיש תביעה על הוצאת לשון הרע. "לוקחים אישה הגונה, שמקדישה את זמנה לחנך ילדים, פוגעים בכבודה ומשמיצים אותה", אמר חרל"פ.

אמדורסקי תובעת עשרה נערים ונערות שכתבו הערות נגדה בקבוצה בפייסבוק. התלמידים טוענים שכל מה שכתבו היה בצחוק אבל את אמדורסקי זה לא מצחיק. "הייתי מאוד נסערת ובכיתי כשגיליתי שכתבו עליי 'אמן ואני אראה אותה מרוחה על הכביש'", סיפרה.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק