בזמן שנויה דובגניק ישנה, רבים התגייסו למענה לערב מיוחד שמטרתו להציל את חייה. היא מביטה בבלון האדום שנתלה אתמול האירוע שעליו הכיתוב "כולנו עם נויה", ומתעניינת בכל פרט שהיה אתמול בערב שנערך לכבודה.

אתמול בערב, עוד לפני שהתחיל האירוע, עמדה אמה מירי בכניסה למועדון וביקשה להודות לכל אחד ואחד שהגיע באופן אישי. "אנשים נוגעים לי כאן בנשמה", היא אמרה על האנשים שעד אתמול מעולם לא פגשה. "אנשים מרפאים את העצב שלי".

נויה, גיבורת הערב הזה נאבקת בגידול סרטני בגזע המוח ובעין. היא זקוקה לטיפולים יקרים מאוד בארץ ובחו"ל שעשויים לשפר את מצבה.

המאבק עדיין נמשך

בין האמנים שהשתתפו בערב של נויה היו שרון חזיז וקרן פלס, שהתרגשה מאוד מהמפגש עם אמה של נויה. "אני מרגישה קטנה מול הסיפור הזה", אמרה פלס. "פגשתי אישה שנאבקת פה על החיים של הבת שלה".

רק לפני שבועיים נותק זרם החשמל בביתן של מירי ונויה. מירי היא אם חד הורית שמקדישה את כל זמנה לטיפול בבתה החולה. עם פרסום הסיפור החליטו שלושה חברים שכלל לא הכירו אותה לארגן את ערב ההתרמה הזה.

אבל למרות החיבוק החם גם ההיענות אתמול לא הספיקה, ועדיין חסרים כ-200 אלף שקלים כדי לממן את המשך המאבק. אך הערב שהתקיים אתמול שיפר את מצבן וגרם להן לקום היום בבוקר לבוקר חדש ומלא תקווה.

כדי לסייע לנויה ולמירי במימון המשך הטיפולים, ניתן להעביר תרומה באמצעות האתר haverim.org.il או באמצעות מספר הטלפון 03-5792220.