בית הספר בו התרחש האסון (צילום: חדשות 2)
נמצא סמוך לחצר בית הספר. ארכיון | צילום: חדשות 2

צוותי מד"א פינו אמש במצב קשה נער בן 16 הסובל מפגיעת ראש, ללא הכרה וכשהוא מונשם לבית החולים רמב"ם בחיפה. חבריו הם שהזעיקו את מד"א ומסרו כי הוא מפרכס בתוך מתחם בית ספר בקרית מוצקין. בתחילה חשבו במשטרה כי הנער נפל מאופנייו, אולם כעת מעריכים במשטרה: בן ה-16 שאף גז מזגנים ונפל מגג בית הספר.

"לאחר שנאספו עדויות בשטח התברר שלא מדובר בנפילה מאופניים", מסר דובר מרחב חוף במשטרה לחדשות 2, "אלא שהנער טיפס על גג בית הספר כדי לשאוף גז מזגנים וכתוצאה מכך נפל ונפצע".

מצבו של הנער קשה מאד ונשקפת סכנה לחייו. מבית החולים רמב"ם נמסר כי הוא מורדם ומונשם, והוא סובל מפגיעת ראש קשה ומפגיעות באיברים פנימיים.

חבריו של הנער למד"א: "הוא מפרכס"

עופר יעקב, דובר מד"א כרמל, סיפר אמש לחדשות 2 באינטרנט כי "ב-20:55 התקבלה קריאה מחבריו של הנער שמסרו כי הוא מפרכס בתוך מתחם בית הספר".

"הצוות מצא אותו שוכב סמוך לחצר בית הספר מחוסר הכרה עם פגיעת ראש. הוא הועבר במצב קשה אך יציב לבית החולים רמב"ם", הוסיף יעקב.

בחודש מרץ השנה נמצא בנתניה נער בן 16 ללא רוח חיים בשטח בית ספר בעיר. צוות מד"א שרון שהגיע למקום ניסה להחיות את הנער, אך ללא הצלחה, ונאלץ לקבוע את מותו. מהחקירה עלה כי ככל הנראה הנער שאף גז מזגנים, נפל מגג בית הספר - וכך מצא את מותו.

עדכונים נוספים בחדשות 2 בפייסבוק