"שכבתי על הרצפה וספגתי בעיטות, יריקות וקללות. צעקו לי 'נאצי' ", כך משחזר הערב איזי קסלר, מקליט בחברת החדשות של ערוץ 2, את רגעי האימה שעברו עליו במהלך התנפלות ההמון החרדי עליו במהלך סיקור ההפגנות נגד מפעל אינטל אתמול. "ההשפלה שעברתי היא הדבר הכי נורא".

קסלר הגיע לרחבת מפעל אינטל יחד עם צלם חדשות 2 צחי ירון, כשלפתע התנפל על השניים ההמון החרדי בדרישה להפסיק את הצילומים. "ההמון הקיף אותי ובאיזשהו שלב מצאתי את עצמי לבד, מוקף בהמון אנשים שמנסים לחטוף את הציוד שלי", הוא מספר. "עברתי הרבה אירועים, הייתי באינתיפאדה וגם חטפתי הרבה מכות. אך ההשפלה שעברתי שם, כשקראו לי 'לא יהודי, נאצי!', הייתה הקשה ביותר עבורי".

"בסוף זה ייגמר באסון"

קסלר ממשיך: "חלק ממשפחתי נספה בשואה ובני משרת ביחידה הכי קרבית שיש. בין השאר, תפקידו הוא לשמור על האנשים האלה, שלא משרתים בעצמם בצבא". הוא גם הזהיר מפני החרפת אלימות החרדים בהפגנות הבאות: "בסוף זה ייגמר באסון", אך מדגיש: "אני בעבודתי אמשיך".

במשטרה מעריכים כי הפגנות החרדים יימשכו גם בסוף השבוע הקרוב, כאשר החשש הוא מפני החרפת העימותים עם השוטרים והעיתונאים. בשל כך, צפויה המשטרה להיערך בכוחות מתוגברים גם השבוע, שמא ידרדרו ההפגנות לכדי מעשי אלימות חמורים.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2