אין תמונה
הזוג בתמונה שהוסרה מעמוד הפייסבוק

הבן הבכור במשפחה הראשונה מאוהב? התקשורת הנורווגית מדווחת כי ליאיר נתניהו, בנם הבכור של בנימין ושרה נתניהו, יש בת זוג חדשה - סטודנטית נורווגית הלומדת בישראל. על פי הדיווח, האב הגאה חשף את הרומן בשיחה עם ראש ממשלת נורבגיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווחים, שמה של החברה הוא סנדרה לייקנגר, בת ה-25 מהעיר גרימסטד, שלומדת תקשורת חזותית במרכז הבינתחומי בהרצליה, בו לומד גם נתניהו. בעמוד הפייסבוק האישי של יאיר נתניהו, הוא תוייג לצד חברתו החדשה, ואחת התמונות ככל הנראה צולמה בנורבגיה.

לאחר שהתגלה לתקשורת בארצה על הקשר הרומנטי עם בנו של ראש הממשלה, הסירה לייקנגר את התמונות הפומביות של הזוג וסירבה להגיב על הידיעה. העיתונות הנורבגית ניסתה לברר האם במהלך ביקורו של יאיר נתניהו התקיימו סידורי אבטחה מיוחדים, אך לא זכו להתייחסות.

כאשר פגש ראש הממשלה נתניהו את ראש ממשלת נורבגיה ארנה סולברג בוועידה הכלכלית בדאבוס, השוויץ האב הגאה בבנו ובחברתו הנורבגית, כך דיווח העיתון הנורבגי " Grimstad Adressetidende". סנדרה, שעזבה את נורבגיה לצורך לימודים ואף גרה בעבר בצרפת, הצטרפה לאחרונה למספר קבוצות פייסבוק התומכות בישראל ובצבא, וייתכן שלבנו של ראש הממשלה יש קשר לכך.