עשה לה קרחת וישלם פיצוי
עשה לה קרחת וישלם פיצוי | צילום: רוייטרס

לא לתספורת הזו פיללה ענת עמיאל, אם לשלושה מאזור ירושלים. במהלך ביקור שגרתי במספרה היא ביקשה מהספר לעשות לשערה הארוך פן לקראת אירוע בו הייתה אמורה להשתתף. הספר, אייל מור ששמו ידוע בבירה, התערב באותה שעה עם חבריו שיצליח לעשות קרחת ללקוחה שתיכנס לחנותו. על פי עדותה של עמיאל תפס מור בכוח בשערה במשך זמן התספורת עד שהוא קוצץ לכדי ס"מ אחד בלבד. הבדיחה הלא מצחיקה הזו עלתה לו די ביוקר.

על פי כתב התביעה שהגישה עמיאל, אמר לה מור כי שיער קצוץ יחמיא לה מאוד, משסירבה להצעה הלא מפתה הזו, תפס אותה בראשה תוך כדי שהוא מזיז את ידיה משערה ומסתיר לה את המראות כדי שלא תראה שהוא מקצץ את שיערה. "נכנסתי למספרה עם שיער עד המותניים, שיער שגידלתי כל החיים, ויצאתי משם עם קרחת" סיפרה עמיאל לעיתון "ידיעות".

עמיאל שבכתה ללא הפסקה מאז, נזכרת שבמשך זמן רב הסתובבה עם כובעים ופאות כדי להסתיר את מבוכתה מהעניין. בדיון בבית משפט השלום בירושלים טען הספר כי התספורת נעשתה בהסכמה, אולם השופט לא קיבל את טענתו וקבע נחרצות כי "הפעולה לוותה בכוח ופגעה משמעותית בזכותה של הלקוחה להחליט על שייעשה בגופה". השופט חייב בגזר הדין את הספר אייל מור לפצות את עמיאל ב-60 אלף שקלים. כעת נראה שהספר למד את הלקח ולא יערוך עוד התערבויות כאלו בעתיד.

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק