כך נראו שדרות קוגל בחולון היום (ה') בשעות הבוקר: עשרות הולכי רגל שלא הצליחו לחצות את הכביש במעבר החצייה ברחוב בגלל  במה שהקימה העירייה לרגל יום העצמאות. כחלופה נאלצו התושבים ללכת על הכביש הסואן - בין האוטובוסים והמכוניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הגעתי לשדרות קוגל ופניתי ימינה לרחוב סוקולוב", סיפר עופר דנמרק, תושב העיר לשעבר, לחדשות 2 Online. "לפתע הגיחה מולי שיירה של הולכי רגל. לא הבנתי מדוע הם הולכים על הכביש ומסכנים את חייהם, עד שהבחנתי שבונים על הכביש במה לקראת אירועי יום העצמאות".

דנמרק המודאג ניסה לפנות למוקד העירוני, אך שם העבירו אותו בין מחלקות העירייה השונות. "זאת ממש סכנת נפשות, עוד רגע כמעט ודרסתי בן אדם", סיפר בהלם. "אנשים הלכו שם עם עגלות תינוקות, היו אנשים מבוגרים שאין להם לאן לעבור. התקשרתי למוקד העירוני, כדי שיכווינו את התנועה במקום".

לטענת האזרח, המוקדנים אמרו לו כי לא מדובר בתחום שלהם והפנו אותו למחלקת התרבות בעירייה. "התקשרתי למחלקת התרבות שאמרו כי הם מטפלים בעניין", ציין. "כעבור זמן מה יצאתי שוב לשדרות קוגל, בכדי לראות האם אנשי העירייה טיפלו במפגע, והבחנתי ששום דבר לא השתנה וכי לא הסדירו את תנועתם של הולכי הרגל".

מעיריית חולון נמסר בתגובה כי "הבמה מוקמת באופן הזה מדי שנה באישור המשטרה. העירייה תיצור מעבר בטוח לתושבים באמצעות מחסומים".