כבר שנה וחצי שגדי סבן מנקה רחובות. יכול להיות שיש משהו סימבולי בבחירת המקצוע הזה - הצורך להתנקות. "יכולתי גם להיות איש מכירות במקביל, אבל אבל אז הייתי צריך לבוא במגע עם אנשים", הוא מסביר.

שנתיים מאסר בפועל נגזרו על השחקן שהורשע במסגרת עסקת טיעון בביצוע מעשה מגונה בכוח בצעירה, וזה קרה בשירותים של מועדון בתל אביב.

לפני שלוש שנים הוא השתחרר מהכלא. המאסר הזה קטע קריירה טלוויזיונית שנראתה מבטיחה. מה נשאר מהקריירה שלו? רק תפקיד אחד. "אני מתחבר נורא למעמד שנכפה עליי, ומשחק אותו בצד הטוב ביותר", מנסה סבן לשכנע. "לא שואל למה אני לא שם".

"קיבלתי בעיטה לפנים"

השבוע הוא חזר למועדון ה-TLV, ונזכר איך היה אז. "זה היה איש שרצה לקרוע את העיר, להתהולל, שאהב את הקטע של הראש הטוב והאלכוהול והבחורות", הוא מספר.

סבן הכיר במסיבה צעירה בת 22. הם רקדו, התנשקו והתחבקו על רחבת הריקודים. "אני זוכר קטעים מהמסיבה. זוכר אפילו בחורה אחת שהייתי איתה וזה, אבל לא זוכר את הכול", הוא טוען. את האחריות הוא מטיל על אורח החיים שניהל: "קיבלתי בעיטה לפנים. אכלתי אותה".

במשאית יש לו הרבה זמן לחשוב, על מה שהיה ומה שהפסיד. "אם הייתי יכול לשטוף את הכתם כמו שאני שוטף ככה את המשאית, זה היה מעולה", חולם הכוכב לשעבר. "אבל כנראה שזה לא משהו שאפשרי".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק