העיתונאי הוותיק בוקי נאה הוא שחשף כי מפקד חיל הים בילה במועדון חשפנות בתל אביב. הערב הוא הסביר איך זה קרה ומה ראה מול העיניים שלו, ולא האמין.

"נכנסתי ביום שני בלילה עם קבוצה למועדון החשפנות גוגו ברחוב אלנבי", סיפר נאה, איש ידיעות אחרונות עד לפני שבועות ספורים ומנחה קבוצות בסיורים בתל אביב. "היה איזה לקוח שהתעקש להישאר שם למעלה. עליתי למעלה למרפסת וראיתי את אחת הבנות שהייתה עסוקה עם איזשהו אדם".

נאה מספר כי האדם שהיה בחברת הנערה נראה כמו פועל סיני. מפקד חיל האוויר, האלוף אליעזר  מרום, מכונה צ'ייני בשל מראהו, שיש שטוענים שהוא דומה לסיני. "הסתכלתי על הבן אדם והוא היה נראה לי מוכר", אמר נאה. "רק לאחר מכן נפל לי האסימון".

הסיפור המעניין לא חלף ליד העיתונאי הוותיק. "מכיוון שאני גם עיתונאי פעיל וגם אזרח במדינת ישראל אמרתי לעצמי שאני חייב לחשוף את הסיפור, כי על פי טעמי בתור אזרח במדינה שגם עשה מילואים עד לפני כמה שנים, לא ייתכן שמפקד חיל הים יהיה במקום כזה פתוח עם חמש גברות שקופצות עליו בזו אחר זו כשחוטיני בלבד עליהן, וביד אחת שלו תהיה כוס ויסקי וביד שנייה סיגר", אמר.

נאה דוחה את הטענות של האלוף על כך שזה היה ביקור חד פעמי, כמו שכתב לרמטכ"ל. "אני ראיתי בעיניים שלי מה שראיתי וגם ראיתי את תגובת דובר צה"ל אתמול ושמעתי את תגובת דובר צה"ל שלשום בלילה שהוא קפץ לבקר חבר", אמר נאה. "אני לא מאמין לתגובת דובר צה"ל ואני לא מאמין לאותו אלוף. אתמול אחרי הפרסום, כשהבנות ראו שזה מפקד חיל הים, הן אמרו לי שאני לא בסדר כי הרסתי להן מקור הכנסה חשוב".