נפל מגג ביה
נפל מגג בית הספר. ארכיון | צילום: חדשות 2

נער בן 15 מחצור הגלילית הובהל בצהריים לחדר המיון של המרכז הרפואי זיו בצפת לאחר שנפל מגג מבנה פרגולה בבית הספר, בגובה שני מטרים וחצי. הוא טופל במקום על ידי צוותי מד"א ופונה במצב קשה לצפת.

במרכז הרפואי זיו ייצבו את מצבו והוא יועבר לבית החולים רמב"ם בחיפה. במרכז הרפואי זיו בצפת אין מחלקה נירוכירורגית ולכן הוא מועבר. "הוא הגיע אלינו בהכרה. מיד עשינו בירור מלא ובדיקות ומצאנו שיש דימום מוחי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי, ד"ר עאמר חוסיין.

"מצבו הידרדר אך ייצבנו אותו", הוסיף ד"ר חוסיין. משטרת תחנת ירדן חוקרת את נסיבות האירוע. רק אתמול נפל בן 11 מצפת בחצר בית הספר ונפצע באורח קשה.

לפני כשבוע, נפלה אמילי אליעזוב בת ה-7 אל מותה מהקומה השביעית בביתה בנתניה. אתמול איימה אמה האבלה לשים קץ לחייה.

אתמול בשעות הצהריים הזעיקו השכנים את המשטרה, לאחר שהאם התיישבה על המזגן במרפסת של הקומה ה-7 ואיימה לקפוץ מחלון הדירה. רק לאחר מסכת שכנועים ארוכה של בני משפחתה והשוטרים, הסכימה האם לחזור בה מכוונתה להתאבד ונכנסה פנימה. היא הועברה לטיפול גורמי הרווחה בעיר.

הטרגדיה המשפחתית אירעה ביום שלישי האחרון ברחוב מלחמת ששת הימים בנתניה. בחקירת המשטרה התברר כי אמילי, שהייתה בבית עם שלושת אחיה ללא השגחת מבוגר, ניגשה למרפסת על מנת להוריד כביסה ומעדה. צוות מד"א שרון שחש למקום ניסה לבצע בה פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותה.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק